Ana sayfa Global Haberler Square Enix Left Alive İle İlgili İlk Detayı Tokyo’da Paylaştı

Square Enix Left Alive İle İlgili İlk Detayı Tokyo’da Paylaştı

Tokyo Game Show 2017 Oyun Fuarından Left Alive'dan İlk Detay Geldi.

129
Square Enix Left Alive İle İlgili İlk Detayı Tokyo'da Paylaştı
Square Enix Left Alive İle İlgili İlk Detayı Tokyo'da Paylaştı
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone

Square Enix Left Alive İle İlgili İlk Detayı Tokyo’da Paylaştı! Tokyo Game Show 2017 oyun fuarında sürpriz yaparak herkesi şaşırtan ve iddialı bir çıkış yapan Square Enix Left Alive oyununu duyurdu. Geçtiğimiz gün oyunun ilk fragmanı yayınlandı.

Final Fantasy serisi, Hitman, Tomb Raider, Sleeping Dogs gibi birçok önemli yapımın yayıncısı olan Square Enix, her ne kadar sürpriz yapmış olsa da yayınladığı ilk fragman ile biraz beklentinin altında kaldı. Metal Gear Solid serisi benzeri bir çalışma olan fragmanda oyun hakkında hiçbir bilgiye yer verilmedi. Bugün gelen bilgiler ile oyun hakkında daha da bilgi sahibi olurken önümüzdeki günlerde oyun daha da belirgin olarak karşımıza çıkacak.

Left Alive oyunu Front Mission serisinin beşinci oyunu ile 2127 yılında geçen Evolved arasında bir zaman içerisinde olacak. Yani oyun Front Mission ile aynı ütopyada, evrende geçecek. Survival Action Shooter tarzı olacak oyunda üç ana karakter bizlerle birlikte olacak. Oyunun tümünde Left Alive’ın geçtiği yani Rusya topraklarında bulunan bu şehir içerisinde üç karakterin tek başına maceraları arasında geçişle yapacağız. Ayrıca oyun içerisinde oyuncular hikayeye etki edebilecek şekilde seçimlerde yapabilecek. Yani bu da her oyuncunun oyunu farklı şekilde sonlandırabileceği ve tekrar tekrar oynanabilmeyi mümkün kılıyor.

Square Enix Left Alive İle İlgili İlk Detayı Tokyo’da Paylaştı! Gelecek günler içerisinde oyun hakkında daha ayrıntılı bilgilerin ve görüntülerin yer alacağı tanıtımlar ile iyice şekillenecek olan oyun başarılı işlere imza atmış olan yayıncı Square Enix’in başarılı yapıtlar listesinde yer alabilecek mi sorusunun cevabını zamanla göreceğiz. Oyunun yayınlanan ilk fragmanına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone