Ana sayfa Global Haberler Space Soldiers Major League Elemelerini Geçti

Space Soldiers Major League Elemelerini Geçti

1629
Space Soldiers Major League Elemelerini Geçti
Space Soldiers Major League Elemelerini Geçti

Space Soldiers Major League Elemelerini Geçti! – Hubogi Valve tarafından geliştirilen ve dünyada e-spor olarak bir çok oyuncusu bulunan Counter-Strike: Global Offensive oyununun ülkemizdeki başarılı temsilcisi Space Soldiers, Boston’da düzenlenen 2018 ELEAGUE Major League’de elemeleri geçti.

Bu sene formatını değiştiren Major League’e takımımız Minor League elemelerini geçtikten sonra ön elemelere katılmaya hak kazandı. Dün gece de temsilcimiz Space Soldiers, mousesports’u uzatmalarda yenerek ELEAGUE Major Boston 2018’e katılan takımlar arasına dahil oldu. İlk maçında Alman temsilcisi Sprout takımına Cobblestone haritasında 16-11 kaybeden takımımız turnuvaya kötü bir başlangıç yapmasına rağmen, bir sonraki maçında Kazakistan temsilcisi AVANGAR takımını Mirage haritasında 16-9 yenip başarılı bir performans sergileyerek, turnuva için hazır olduklarını herkese gösterdi. Bu galibiyetten sonra Birleşik Devletler temsilcilerinden Misfits takımı ile Train haritasında karşı karşıya gelen başarılı temsilcimiz buradan 16-13 gibi bir skorla çıkmayı başardı. Dün geceki mousesports takımını Mirage haritasında normal süresi 15-15 biten karşılaşmada uzatmalarda yenerek adını bir üst tura yazdırmayı başardı.

Temsilcimiz Space Soldiers’a bize yaşattığı bu gururdan dolayı Hubogi olarak biz de teşekkür eder, ELEAGUE Major Boston 2018’de başarılarının devamını diliyoruz.