Ana sayfa Espor Sony ve Fnatic Küresel Bir Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Sony ve Fnatic Küresel Bir Ortaklık Anlaşması İmzaladı

113
Sony ve Fnatic Küresel Bir Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Sony ve Fnatic, ürün geliştirme ve içerik üretimi gibi birçok alanı kapsayan, çok yıllı küresel bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Dünya teknoloji devi Sony ve espor dünyasının başarılı takımı Fnatic küresel bir ortaklık gerçekleştirmek üzere bir araya geldi. Bu iş birliği, Sony’nin INZONE markası altında oyun ekipmanlarının birlikte oluşturulmasının yanı sıra oyun topluluğu için çevrimiçi içerik üretimini de içeriyor.

Sony ve Fnatic Küresel Bir Ortaklık Anlaşması İmzaladıSony ve Fnatic güçlerini birleştirdi

Ortaklığın bir parçası olarak Sony’nin ürün geliştirme ekipleri, Fnatic’in profesyonel oyuncularıyla iş birliği yaparak ürün konseptleri, performans ve teknoloji hakkında fikir alışverişinde bulunacak. Profesyonel oyuncular, geliştirilmekte olan INZONE ürünlerini titizlikle test edecek ve performanslarını artırmak için değerli geri bildirimler sağlayacak.

Sony’nin yüksek görüntü ve ses kalitesindeki uzmanlığını Fnatic’in benzersiz deneyimi ve performansıyla birleştiren bu iş birliği, oyunculara rekabetin yüksek olduğu oyunlarda üstünlük sağlayacak devrim niteliğinde oyun ekipmanları yaratmayı amaçlıyor.

Sony ve Fnatic, ürün geliştirmenin yanı sıra oyun topluluğu için ortak çevrimiçi içerik de üretecek. Bu iş birliği, Fnatic hayranları da dahil olmak üzere oyunculara benzersiz deneyimler sunacak ve oyun dünyasıyla etkileşimlerini daha da artıracak.

Sony ve Fnatic Küresel Bir Ortaklık Anlaşması İmzaladıFnatic, Sony ile ürün geliştirmenin sınırlarını zorlayacak

Fnatic CEO’su Sam Mathews, ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirerek şunları söyledi: “INZONE’u organizasyonumuzun uzun vadeli bir ortağı olarak Fnatic ailesine kattığımız için kesinlikle çok heyecanlıyız. Markalarımız arasındaki uyum, Sony’nin teknolojideki lider inovasyonu ve espor ve oyun performansında bir dünya lideri olarak 18 yıllık mirasımızla açıkça görülüyor.

Birlikte, dünya çapında 30 milyondan fazla rakipsiz hayran kitlemizle INZONE markasını küresel olarak büyütürken, birinci sınıf oyuncu kadromuzla izleyicileri heyecanlandırmayı ve ürün geliştirmenin sınırlarını zorlamayı hedefliyoruz.”

Sony bu birliktelik ile oyunculara daha da yakınlaşmayı planlıyor

Sony Corporation Kişisel Eğlence İş Birimi Başkanı Hiroshi Nakamura da ortaklıkla ilgili olarak şunları söyledi: “Espor oyuncuları ve oyun tutkunları için yeni oyun deneyimlerine öncülük etmek üzere espor sahnesinde dünya lideri olan Fnatic ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. Sony’nin en ileri görsel ve işitsel teknolojilerini Fnatic’in benzersiz uzmanlığıyla birleştirerek, oyun donanımlarının ve içerik aktivasyonlarının birlikte oluşturulması da dahil olmak üzere birçok girişimde bulunuyoruz. Bu girişimler, oyun hayatına tamamen yeni bir boyut katacak.

Sony Group’un ‘insanlara yakınlaşma’ kurumsal yöneliminin bir parçası olarak, oyun topluluğuna daha da yakınlaşmayı hedefliyoruz. Bu ortaklık sayesinde, Fnatic ailesinin bir üyesi olarak oyun topluluğuna enerji vermeyi ve destek olmayı içtenlikle umuyoruz.”

Sony ve Fnatic’in kendi sektörlerindeki eşsiz başarıları ve deneyimlerini birleştirerek oluşturacakları ekipmanlar ve içerikler, şüphesiz ki oyun dünyasına yeni bir değer katacak. Sony’nin INZONE için çalışmaları devam ederken söz konusu iş birliğinin sürece nasıl katkı sağlayacağını görmek için biraz daha beklememiz gerekecek. Sony’nin Fnatic iş birliğini duyurduğu resmi tanıtım videosuna yukarıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.