Ana sayfa Global Haberler Sony Paris Games Week 2017 İçin İddialı Geliyor

Sony Paris Games Week 2017 İçin İddialı Geliyor

200
Sony Paris Games Week 2017
Sony Paris Games Week 2017 için iddialı geliyor
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone

Sony Paris Games Week 2017 İçin İddialı Geliyor! 2010 yılından beri her yıl düzenlenen ve Avrupa’nın önemli oyun fuarlarından biri haline gelen Paris Games Week (PGW) bu yıl da oyun severleri heyecan verici bir bekleyiş içerisine soktu. Özellikle geçen yıl Sony’nin Paris Games Week’e katılmamasının ardından kullanıcılarını üzen Sony bu yıl fuarda PlayStation’ın büyük bir etkinlikle olacağını duyurdu.

Sony cephesinden gelen bu açıklama hayranları için heyecan verici bir gelişme, çünkü Sony geçtiğimiz aylarda düzenlenen E3 fuarında tüm kartlarını açık oynamamıştı ve Avrupa fuarları için halen elinde kozlarının olduğu biliniyor. Bu düşünceyi kanıtlar nitelikte olan bir diğer bilgi ise Sony Worldwide Studios Başkanı Shuhei Yoshida’nın “Göstermediğimiz şeyler halen var, yıl sonuna doğru büyük haberler vereceğiz. Bu konuda bir şüpheniz olmasın.” konuşmasıydı. Geçen yıl yer almadıkları PGW sonrası bu yeniliklerin tanıtılacağı yerleri her ne kadar Gamescom ve PSX diye düşünsekte bu açıklama ile Paris Games Week’te 30 Ekimde yapılacak olan etkinlik merakla beklenmekte.

Sony Paris Games Week 2017 İçin İddialı Geliyor! Sony son iki yıldır Gamescom’a katılmamıştı. Geçen yıl ise hiçbir Avrupa fuarında yer almayan, Sony Europe Başkanının açıklaması “bu yıl seçenekleri gözden geçiriyoruz” şeklindeydi. PWG’de büyük bir etkinlik düzenleyeceğini duyuran Sony bu yılda Gamescom’u es geçecek gibi gözüküyor. Öte yandan en son katıldıkları PGW 15’te Detroit: Become Human, Matterfall, Until Dawn: Rush of Blood gibi oyunların duyurusunu yapmış ve birkaçının yeni videolarını etkinlikte katılımcılara sunmuştu. Yoshida’nın açıklamasında yer alan “göstermediğimiz şeyler halen var” cümlesinin anlamı nedir bilinmez fakat büyük bir olasılıkla 30 Ekim’de Paris’te düzenlenecek konferansta güzel yeniliklerle karşımıza çıkacaklar. Zor olan durum ise Sony kullanıcılarının ve hayranlarının 30 Ekim tarihini heyecanla bekleyecek olması.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone