Ana Sayfa Global Haberler Sledghammer Games Kurucusu Glen Schofield Activision’dan Ayrılıyor!

Sledghammer Games Kurucusu Glen Schofield Activision’dan Ayrılıyor!

1479

Sledghammer Games Kurucusu Glen Schofield Activision’dan Ayrılıyor! Sledgehammer Games kurucu isimlerinden olan Glen Schofield, 9 yıldır sürdürdüğü Activision kariyerini sonlandırma kararı aldığını açıkladı. Schofield Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada yılsonunda Activision ile tüm bağlantısını keseceğini belirtti.

Schofield yapmış olduğu açıklamasında “Yeni bir şeyler yapma zamanı” yorumunda bulundu. Kısa bir ara vermeyi planlayan Schofield, yakın zamanda heyecan verici yeni projeler ile geri döneceğini de belirtti. Schofield’in Twitter üzerinden yayınladığı açıklamasının tam hali şu şekildeydi.

Activision ile harika bir maraton geçirdim ve her zaman gurur duyacağım. Aralık ayında Activision ile yollarımızı ayıracağız. Yeni bir şeyleri deneme zamanı geldi. Kendime bir süre zaman ayıracağım. Heyecan verici şeyler yakında. Her şey için teşekkürler Activision!”

Michael Condrey ile 2009 yılında kurdukları Sledgehammer Games’te Call of Duty Advanced Warfare ve WWII gibi oyunlara imza atmışlardı. Schofield’in yeni kariyerine nerede ve nasıl devam edileceği merak edilen konular arasında yer alıyor. Ayrıca 2019 yılı içerisinde kendisinden geleceği hakkında açıklama yapılması bekleniyor.