Ana Sayfa Global Haberler Shawn Layden Sony’den Ayrılıyor

Shawn Layden Sony’den Ayrılıyor

Shawn Layden Sony’den Ayrılıyor! Sony PlayStation resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada yönetimde değişikliğe gittiğini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Nintendo’da gündeme gelen yönetim değişikliği bu kez Sony’de oldu.

946
Shawn Layden Sony’den Ayrılıyor

Shawn Layden Sony’den Ayrılıyor! Sony PlayStation resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada yönetimde değişikliğe gittiğini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Nintendo’da gündeme gelen yönetim değişikliği bu kez Sony’de oldu. Sony Worldwide Studios Başkanı Shawn Layden, SIE’deki görevinden ayrılacağı açıklandı.

Resmi Twitter sayfası üzerinden yapılan açıklama ile Layden’in görevinden ayrılacağını açıklayan Sony, paylaştığı mesajda Layden’e hizmetleri için teşekküt ettiler. 1987’den beri Sony’de yer alan Layden birçok farklı görevde yer aldı. Bu görevler arasında Sony Computer Entertainment Europe Başkan Yardımcılığı, Sony Computer Entertainment Japan Başkanlığı, Sony Computer Entertainment Amerika CEO ve Başkanlığı göreblerini üstlenmişti. Son olarak Sony Worldwide Studios Başkanlığı görevinde yer alan Layden çalışma hayatına nasıl devam edecek henüz belli değil.

Shawn Layden Sony’den Ayrılıyor! Gerek Layden’den boşalan koltuğa kimin geçeceği gerekse Layden’in kariyerine nerede devam edeceği konusunda henüz yapılmış net bir açıklama bulunmuyor. İlerleyen günlerde Sony cephesinden konu ile ilgili bir açıklama yapılması da bekleniyor.