Ana Sayfa İnceleme Shadow Arena Final Beta Sürüm İncelemesi

Shadow Arena Final Beta Sürüm İncelemesi

1467
HUBOGI-shadow-arena-final-beta-incelemesi

Shadow Arena Final Beta Sürüm İncelemesi! Pearl Abyss tarafından geliştirilen ve yayınlanan Shadow Arena’nın 3 gün önce açılan Final Beta sürümü için birçok oyuncu tekrardan bu evrene dahil oldu. 3 gün boyunca devam eden son beta sürecinde bizler de sizin için inceleme yaptık! Gelin oyunun son aşamadaki gelişmeleri ve bir önceki betayla arasındaki farklara birlikte yakında bakalım. 

Shadow Arena’nın oyuna dahil olmasıyla birlikte aslında güçlü karakterlerin, sadece silahlar değil özel yetenekleriyle birlikte de ortaya güzel bir Battle Royale oyunu çıkabileceğini görmüştük. Son final betada da oyun bu iddiasını korumaya devam ediyor. Karakterler üzerinde bir değişme yapılmamış, oyunun final betasında da 9 karakter olduğunu görüyoruz. Henüz farklı bir karakter eklemesi yapılmamış ve karakterlerin özellikleri üzerinde de bir değişikliğe gidilmemiş.

Karakterler

Oyunda yukarıda da belirttiğimiz gibi toplamda 9 karakter bulunuyor. İşte karakterler;

Jordine Ducas

shadow-arena-beta-sürüm-incelemesi-karakterler

 Yeonhwa

shadow-arena-beta-sürüm-incelemesi-karakterler3

Ahon Kirus

shadow-arena-beta-sürüm-incelemesi-karakterler4

Gerhard Shultz

Gerhard Shultz

Haru

Haru

Harewan

Harewan

Orwen

Orwen

İlk betada bulunan oyun modları arasında sadece yapay zekaya karşı verilen mücadele modunda değişikler yapılmış. Bu değişiklikler kapsamında final betası sürecinde 5 oyuncudan oluşan ekiplerimizle 40 kişilik yapay zeka ile oyun oynayabildik. Aynı zamanda normal maçlarda da ufak bir değişiklik olduğunu görüyoruz. Bu değişikler arasında oyunun başlangıcından itibaren direkt olarak diğer oyuncularla mücadele ederken kesmemiz gereken canavarlar bulunuyordu. Hem oyuncularla yarışmak hem de diğer canavarları keserek ekipman elde etmek son derece zorken, bu canavarlar arasındaki yengeçler mücadeleyi bir üst zorluk seviyesine taşıyor diyebiliriz. Bu yeni eklenti rekabeti daha heyecanlı bir boyuta sokuyor. 

shadow-arena-beta-sürüm-incelemesi

Oyuna beta anahtarıyla giren oyunculara verilen ödüllerle diğer oyunculara karşı mücadele etmek daha kolay hale gelmiş oldu. Oyun alanına iner inmez bir başka oyuncuyla direkt olarak karşılaşmak her zaman risk haline geliyor. Bu hediyeler sayesinde oyuna hazırlıklı başlanılmış oldu. Oyundaki ömrünüzü uzatıyor diyebiliriz. Takım savaşı modu ise bir önceki betada olduğu gibi karşımıza çıktı. Bu modda yine yanınıza alacağınız bir arkadaşınızla 2 kişilik mücadeleye başlayabilirsiniz. Bu şekilde bir oyuna başlarsanız toplamda 20 grupluk bir mücadelenin içinde olacaksınız ve takım arkadaşınızın yardımıyla daha fazla hayatta kalabilir ve sona ulaşma şansınızı arttırabilirsiniz. 

Son olarak oyunun bitiminde, oyun bitiş ekranınında bir önceki betadan farklı olduğunu gördük. Shadow Arena ile ilgili daha fazla bilgi için resmi internet adresini de ziyaret edebilirsiniz.