Severed Steel Duyuruldu!

  204
  Severed Steel Duyuruldu!

  Severed Steel, Greylock Studios tarafından geliştirilen bir oyun. Greylock Studios’un geliştirdiği ilk oyun olma özelliğini de taşıyor. Oyunun yayın hakları ise Digerati tarafından alınmış durumda. Bilmeyenler için Digerati, bağımsız geliştiricilerin oyunlarını yayınlayan bir oyun yayıncısı. Snakeybus gibi oldukça başarılı oyunları da bünyesinde barındıyor.

  Severed Steel oyunundan da biraz bahsedelim. Oyunun ismi geliştirme aşamasındayken değiştirildi. İlk olarak IMPACT olarak belirlenen isim değişti ve Severed Steel olarak oyun duyuruldu. Resmi bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Oyunun bu yılın sonlarına doğru çıkış yapması bekleniyor.

  Severed Steel

  Severed Steel

  Yukarıdaki fragmandan da görebileceğiniz üzere çok hızlı bir oynanışa sahip aksiyon dolu bir yapım. Birçok farklı oyundan mekanikleri barındırdığını fark edebileceğiniz oyunda, duvarlarda koşabilir, uçan tekme atabilir, silahlarınızla artistik hareketler yapabilir ve akrobatik hareketlerle düşmanlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

  Voxel bir dünya üzerine inşa edilmiş FPS oyununda mekanlar tamamen yok edilebilir. Çevrenizdeki her şeyi kırabilmek size oldukça büyük bir özgürlük sağlayacaktır. Etrafı karmaşaya boğduğumuz kötü adamlarla dolu bir gökdelende yapabileceklerinizin sınırı olmadığını düşünebilirsiniz. Bunu da oyun çıktığında anlayacağız.

  Severed Steel

  Oyunla ilgili önemli olan birkaç şey daha var. İlki zamanı yavaşlatma mekaniği. Bu mekanik sayesinde yaptığınız efsane hareketleri yavaşlatarak tarzınızı daha iyi yansıtabilirsiniz. Diğer önemli şey ise oyunda boss savaşlarının olması ve dinamik bir yapay zekanın beklediği gerçeği.

  Oyun sizi mekanikler ve özgürlük konusunda geniş imkanlarla donatmışken kolaylık konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğiz. Dinamik yapay zeka sayesinde oyuncuları fazlasıyla zorlayacağını tahmin ediyoruz.

  Severed Steel

  Henüz net bir çıkış tarihi duyurulmayan oyun, PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye çıkacak. PC için Steam platformunda yayınlanacak. Sistem gereksinimleri konusunda henüz tam bir bilgi mevcut değil. Oyunla ilgili belirtilen sistem gereksinimleri şimdilik şu şekilde;

  Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Çift Çekirdekli
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 750 ya da eşdeğeri

  Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Çift Çekirdekli
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 1050 ya da eşdeğeri

  Bu tarz haberlerin devamı için bizi takip etmeye devam edin.