Ana sayfa Global Haberler Second Dinner Yeni Oyunu Belli Oldu

Second Dinner Yeni Oyunu Belli Oldu

215
Second Dinner Yeni Oyunu Belli Oldu
Second Dinner Yeni Oyunu Belli Oldu

Second Dinner Yeni Oyunu Belli Oldu! – Hubogi Blizzard’ın önemli oyunları arasında yer alan Hearthstone eski yönetmeni Ben Brode ve baş yapımcısı Hamilton Chu’nun öncülüğünde kurulan Second Dinner stüdyosunun geçtiğimiz günlerde üzerinde çalıştıkları oyun belli oldu.

Brode’un stüdyosu Second Dinner karşımıza bir Marvel yapımı ile çıkacak. Çin’li şirket NetEase’den oyun için 30 milyon dolar yatırım alan Second Dinner oyunu geliştirme çalışmalarına başlamış durumda. Çin’de yayınlanan World of Warcraft, Hearthstone, Diablo Immortal gibi Blizzard oyunlarının ortaklığıda NetEase’de bulunuyor. Ben Brode, NetEase ve Blizzard ilişkisi Çin’de de devam ediyor.

Bu ortaklık sonrası Second Dinner CEO’su Hamilton Chu yapmış olduğu açıklamada “yapmış olduğumuz en iyi ortaklık” sözlerine yer verdi. Second Dinner ekibinin tamamen eski Hearthstone çalışanlarından oluşması gelecek oyunun bir kart oyunu olabilir mi? Sorularını doğuruyor. İlerleyen günlerde Second Dinner cephesinden oyun hakkında ayrıntılı bir açıklama bekleniyor. Her ne kadar Marvel severler tarafından bir kart oyunu iş yapar gibi gözükse de son dönemlerde pazarda yer alan yeni kart oyunları umduklarını bulamamış gibi gözüküyor.