Ana sayfa Global Haberler Santa Monica Studio, Yeni Oyunu İçin Baş Yazar İlanı Verdi!

Santa Monica Studio, Yeni Oyunu İçin Baş Yazar İlanı Verdi!

93
santa-monica-studio-yeni-oyunu-icin-bas-yazar-ilani-verdi

Santa Monica Studio, Yeni Oyunu İçin Baş Yazar İlanı Verdi! Acaba oyunun duyurusu ne zaman gelecek? Son birkaç aydır, Santa Monica Studio’ nun henüz duyurmadığı bir oyun üzerinde çalışıyordu. Aynı zamanda da bunun için işe alım yaptıkları ile ilgili haberler duyurulmaya devam ediyordu. Bu haberlere geçtiğimiz günlerde bir yenisi daha eklendi. Duyurulan haberle de oyuna olan karşı olan heyecanımız daha da artmaya başladı.

santa-monica-studio-yeni-oyunu-icin-bas-yazar-ilani-verdi-3

Santa Monica resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda; “Henüz duyurulmamış yeni bir oyun için bir ‘Baş Yazar’ arıyoruz! Janr belirleyen oyunlar yaratmak için yetenekli geliştiricilerle iş birliği yapmayı seviyorsanız, bize katılın!” yazıyor. Bu da demek oluyor ki eğlenceli çalışma alanlarına yeni iş arkadaşları bekliyorlar.santa-monica-studio-yeni-oyunu-icin-bas-yazar-ilani-verdi-2

Santa Monica, Yeni Oyunu İçin Baş Yazar İlanı Verdi! Santa Monica’ nın God of War serisi ile ortaya getirmiş olduğu performansı oldukça etkiliydi. Hele ki son oyununu oynarken duyulan heyecan nefes kesiciydi. Bu değerlendirmelerin sonucunda çıkarılacak yeni oyun ile ilgili duyulan merakın oldukça fazla olması çok normal. Oyunun bu yıl çıkıp çıkmayacağı hakkında kesin bir bilgi yok. Fakat sırada God of War Rangarok var. Bu oyunun süreci bittikten sonra çıkarılacak yeni oyun sürecine odaklanacak gibi görünüyorlar. İş arkadaşlarını arama süreci alımları gerçekleştirdikten sonra bitecek. Bakalım yeni oyun için çalışmalara başlandığının ve çalıştıklarının duyurusunu ne zaman yapacaklar? Santa Monica Studio ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.