Ana sayfa Global Haberler Romero Games ve Paradox Ortaklık Kuruyor

Romero Games ve Paradox Ortaklık Kuruyor

Romero Games resmi Twitter hesaplarından yapılan açıklamada Paradox ile yeni bir strateji oyunu için ortaklık kurduğunu açıkladı.

104
Romero Games ve Paradox Ortaklık Kuruyor
Romero Games ve Paradox Ortaklık Kuruyor

Romero Games ve Paradox Ortaklık Kuruyor! Romero Games resmi Twitter hesaplarından yapılan açıklamada Paradox ile yeni bir strateji oyunu için ortaklık kurduğunu açıkladı. Romero Games ve Paradox arasındaki ortaklık oyun geliştirme üzerine olacak.

Ortaklık sonrasında ayrıntılar hakkında pek fazla detay vermeyen Romero Games sadece bir logo paylaşmak ile yetindi. E3 2019’a hazırlanan şirket büyük bir sunum ile paylaşımın yapılması bekleniyor. Romero Games’ten Brenda Romero’nun yapmış olduğu Twittter açıklamasında “Bu proje uzun süredir üzerinde çalışmalar gerçekleştirdiğimiz ve çalışmayı arzuladığımız bir şeydi. Bu hayali hayata geçirmek için Paradox Interactive ile iş birliğine girmek oldukça heyecan verici bir durum” sözlerine yer verdi.

Romero Games ve Paradox Ortaklık Kuruyor! Romero Games internet sitesi üzerinden 2 yeni oyun üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı. Oyunseverlerin merak ile beklediği Sigil’in bu 2 oyun içerisinde yer alıp almayacağı konusu ise merak ediliyor. Şirketin bu iki oyun hakkında henüz net bir açıklaması yok konu hakkında tahmin yürütmekte şu aşamada zor gözüküyor. Ancak E3 2019 sunumu ile birlikte her iki oyunu da tanıtması bekleniyor.