Ana Sayfa Global Haberler Rise of Ragnarok – Asunder, Şimdi iOS ve Android’de

Rise of Ragnarok – Asunder, Şimdi iOS ve Android’de

1209
Rise of Ragnarok Asunder Şimdi iOS ve Androidde
Rise of Ragnarok Asunder Şimdi iOS ve Androidde

Rise of Ragnarok Asunder Şimdi iOS ve Androidde! – Hubogi Video oyunu dağıtıcısı Yoozoo Games, Rise of Ragnarok – Asunder’ı resmi olarak yayınladı. Yeni fantastik MMORPG, artık iTunes ve Play Store’da.

Rise of Ragnarok – Asunder, oyuncuların mistik diyarlarda macera peşinde koşmalarına olanak sağlayan fantastik bir MMORPG. Oyunda beş güçlü sınıftan birini seçmek mümkün; Suikastçı, Savaşçı, Büyücü, Rahip ve Kolcu. Çeşitli PvE ve PvP modları oyuncuları bekliyor.

Oyuncular küçük arena tarzı düellolarda arkadaşlarıyla savaşabilir, büyük çaplı MOBA çarpışmalarına katılabilir ya da üç farklı baskın türünde boss’ları yenebilir ve sıra dışı ganimetler edebilirler. Oyuncular yoldaş ve petleriyle birlikte savaşabilir, Ruh Ekipmanı sistemiyle avantaj kazanıp oyun tarzlarını geliştirebilirler.

Büyük Mısır Piramitleri’nden Olimpus Dağı’nın sarp yamaçlarına kadar oyuncular gerçek dünyadan alınmış dünya harikalarının tadını çıkarabilirler. Tüm mekanlar gerçek hallerinin birer kopyası. Tek farkı, zırhlarınızı kuşanıp ilahi gücünüzle buraları gezebilecek olmanız.

Rise of Ragnarok – Asunder’ı  Google Play Store veya iTunes Store‘dan indirip dünyayı parçalayabilirsiniz.