Ana Sayfa Global Haberler Razer Yeni HQ Ofisi ile 2020’de Singapur’da!

Razer Yeni HQ Ofisi ile 2020’de Singapur’da!

1360
Razer Yeni HQ Ofisi ile 2020’de Singapur’da!
Razer Yeni HQ Ofisi ile 2020’de Singapur’da!
Razer Yeni HQ Ofisi ile 2020’de Singapur’da! Razer, 2020 başlarında, dış mimarisi Razer tasarımcıları tarafından tasarlanan kendi binasıyla Kuzey’deki yeni evine, Singapur’a yelken açıyor!

Gönüllere oyuncu ekipmanlarıyla taht kuran oyun sektörünün en iyisi, Türkiye ve MENA bölgeleri yatırımlarının ardından Güney Doğu Asya’ya da adımını atarak gelecek planlarını hayata geçirmeye devam ediyor. Razer “oyunculardan oyunculara” mottosunun izinden düşmeyerek, güçlü büyüme yoluna dünyanın en yetenekli tasarımcıları, mühendisleri ve sanatçılarıyla devam ediyor.

Razer’ın kurucusu, CEO ve yaratıcı yönetmeni Min-Liang Tan, Singapur’daki yeni Razer HQ ofisi haberini müjdelerken heyecanını şu sözlerle dile getirdi; “İşte, Singapur’daki yeni evimiz! Teknolojik inovasyonun küresel merkezi konumundaki yeni Güneydoğu Asya merkezimizi duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bekle bizi 2020!”.

“Razer fareler ve klavyeler, dizüstü bilgisayarlar ve Razer Phone 2’deki alışılmışın dışında standartlara sahip donanım serimiz ve Razer Cortex, Razer Gold ve Razer Silver hizmetleri yazılımlarımızla, yıllar boyunca muazzam geri dönüşlerle güçlü büyüme yolumuzdan şaşmadık. Ve tabii bunları asla eksikliklerini hissettirmeyen, bizleri her daim destekleyen muhteşem topluluğumuz olmasa başaramazdık. Yeni atılımımızla Güneydoğu Asya oyun sektörünü büyütmenin sözünü veriyoruz. Razer ekibi olarak, oyuncular için dünyanın en büyük ekosistemini her geçen gün daha da geliştirmeyi ve daha iyi hizmet vermeyi dört gözle bekliyoruz. Gelecekte yapacaklarımızdan bahsetmek için sabırsızlanıyorum!”

Donanım ve Yazılımın Oyun Sektöründeki Lideri

Razer, eko-sistemini Razer Ekipman donanımlarımdan Razer PIN ile yazılıma kadar her ortamda genişletmeye devam ederken, ABD, AB ve Çin oyun ekipmanları sektörünün önde gelen markası olmaya devam ediyor. Razer, Güney Doğu Asya’da yeşil/siyah bayrağını dalgalandırmak için hazırlıklara devam ediyor.

Singapur’daki yeni Razer ofisinin Kuzey bölgesindeki tek siyah renkteki bina olacağından dikkatlerin zirvesinde fark yaratması bekleniyor. Singapur’daki yeni Razer binası bisiklet park yerlerinden duşlara kadar, Razer ekibinin tüm ihtiyaçlarını ve enerjisi temelde bulundurularak sıfırdan tasarlandı.

Türkiye ve MENA bölgelerinde oyuncu ekipmanlarında rakiplerini geride bırakan Razer, Razer PIN, Razer Silver ve Razer Gold ile dijital ortamlarda da oyuncuların yanında olmaya devam ediyor. Yediden yetmişe her oyuncunun ihtiyaç ve tercihlerine hitabıyla oyun dünyasının tanımı konumuna gelen Razer yıl içerisinde yenilikçi planlarını açıklamaya devam edecek. Razer’ı tebrik ediyor, yeni yolunda başarılar diliyoruz!

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!