Ana sayfa Global Haberler Razer Gold ve NetEase Games Partnerliği Açıklandı

Razer Gold ve NetEase Games Partnerliği Açıklandı

235
Razer Gold ve NetEase Games Partnerliği Açıklandı

Razer Gold ve NetEase Games Partnerliği Açıklandı! Dünyanın dört bir yanından oyuncuların ortak tercihi Razer, oyuncular için oluşturduğu sanal bakiye platformu Razer Gold için Çin’in önde gelen oyun firmalarından olan NetEase ile partnerlik anlaşmasını resmi olarak duyurdu. Dünyanın en büyük sanal bakiye hizmetlerinden birini sunan Razer Gold, NetEase kanallarına yeni bir ödeme sistemi sunarken, NetEase Games oyuncularına özel fırsatları da beraberinde getiriyor.

Razer Gold ve NetEase Games arasındaki bu global partnerlik, gün geçtikçe büyüyen pazarda Razer Gold’un oyun ve içerik üreten firmalarca tercih edilmesini güçlendirmek amacıyla imzalandı. Hem PC hem de mobilde oldukça popüler olan Battle Royale oyunu “Rules of Survival” da dahil olmak üzere NetEase Games tarafından geliştirilen tüm oyunlar, Razer Gold tarafından platformlarda desteklenip ödeme yöntemi olarak oyuncular sunulacak. Oyuncular Razer Gold ile oyun içi ödemelerini gerçekleştirirken, Razer Gold kullanarak elde edecekleri puanlar ile oyunlarda kullanabilecekleri özel Razer markalı öğelere sahip olabilecekler. Razer Gold, Razer’ın marka konumu ve oyuncuların taleplerine göre şekillendireceği, özelleştirilmiş teklifleri hayata geçirmek için NetEase Games ile yakından çalışacak.

Razer Gold, oyun veya oyun içi eşya satın alımları kolaylaştırmak üzere geliştirilmiş, oyunculara sadakatlerine karşı verdiği ödüllerle en yeni ödeme yöntemlerinden biri. Ayrıca oynadığı oyunlarda Razer Gold’u tercih eden oyuncular, oyun için Razer markalı eşyaların sahibi olacak. Oyuncular, sadakatlerine göre her Razer Gold kullanımlarıyla elde edecekleri Razer Silver ile Razer ekipmanları, indirim kuponları, özel eşyaları ve dahası için sabırsızlanıyorlar!

Dahası ve gelişmeler için Hubogi!