Ana sayfa Global Haberler PUBG Mobile ve Mountain Dew’den İş birliği!

PUBG Mobile ve Mountain Dew’den İş birliği!

45
pubg-mobile-ve-mountain-dewden-is-birligi

PUBG Mobile ve Mountain Dew’den İş birliği! Ünlü içecek markası Mountain Dew ve battle royale türünün en popüler oyunlarından PUBG Mobile iş birliği yapacaklarını duyurdu. PUBG Mobile her geçen gün yeni bir haber ile gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde BLACKPINK ile iş birliği duyurusu yapan PUBG Corporation şimdide Mountain Dew ile iş birliği yapacaklarını duyurdu.

Battle royale türünün mobil platformda en popüler ve en başarılı yapımlarından olan PUBG Mobile sürekli güncel kalmaya ve yenilikler yapmaya devam ediyor. Özellikle güncelleme tarafında sürekli aktif olan oyun iş birliği konusunda da gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta BLACKPINK ile yapılan iş birliği sonucunda oyuna BLACKPINK renkleri taşıyan envanter ve eşyaların ekleneceği duyurulmuştu. Geçtiğimiz gün ise ünlü içecek markası Mountain Dew ile iş birliği yapılacağını duyuruldu. Bu iş birliği sonucunda PUBG Mobile Erangel haritasında Mountain Dew markalı otomatlar görmek mümkün olacak.

PUBG Mobile ve Mountain Dew’den İş birliği! PUBG  Corporation resmi Twitter sayfasından yaptığı duyuruda keskin nişancı tüfeği ile yaklaşan Mountain Dew markalı otomatın duyurusunu video ile yaptı. Bu iş birliği sadece Mountain Dew desenli otomatlarla kısıtlı kalıp kalmayacağı da merak ediliyor. İddialara göre Mountain Dew desenli silah kozmetikleri, markaya benzeyen araç kozmetikleri gibi eklentilerin de yapılacağını yönünde. PUBG Mobile ve Mountain Dew arasındaki iş birliği sonucunda oyuna eklentiler 22 Eylül tarihinde başlayacak. PUBG Corparation’ın yapmış olduğu tanıtım videosuna aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CFSmE6ipFly/