Ana Sayfa Global Haberler PlayStation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

PlayStation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

983
PlayStation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!
PlayStation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Sony oyunseverleri mutlu etmeye devam ediyor. PS Plus abonelerini Nisan ayında iki güzel oyun hediyesi bekliyor. Önümüzdeki ay PS Plus abonelerine 2 adet oyun ücretsiz olarak verilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel ve kaliteli yapımlar. Playstation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları iki farklı türdeki oyundan oluşuyor. Uncharted 4: A Thief’s End oyuncuların aksiyona ve kaliteli bir hikayeye duydukları ihtiyacı karşılarken, DiRT Rally 2.0 adrenalini doruklarda yaşamanızı ve sürüş yeteneklerinizi test etmenizi sağlıyor.

DiRT Rally 2.0

playstation-plus-nisan-ayi-ucretsiz-oyunlari-belli-olduRalli yarışlarını izlemekten neredeyse herkes zevk alır. Belki de kuralları bilmeseniz dahi araçların zorlu doğa koşullarında bu kadar hızlı gidebilmesi veya keskin virajlarda kayarak dönmeleri sizleri de içine çekmiştir. Bu tarz bir heyecanı sadece yaşayarak tadabilirsiniz. Ancak sizi bu heyecanın bir benzerini yaşatacak bir oyun arıyorsanız, o da DiRT Rally 2.0’dır.

Codemasters tarafından 2019 yılında çıkartılan oyun oldukça başarılı olmasıyla dikkat çekiyor. Oyunun harika bir oynanış ve güzel bir hissiyat sunduğunu söyleyebiliriz. DiRT Rally oyununun üzerine iyileştirmeler yapılarak çok iyi yol katetmişlerdi. Oyunda 50 adet araç ve birçok pist bulunuyordu. Geçtiğimiz aylarda oyuna gelen bir ek paket sayesinde ralli efsanesi Colin McRae’nin kariyerinin belli dönemlerini yaşamanız mümkün oluyor. Ayrıca bu DLC ile birlikte oyuna yeni araçların ve etapların eklendiğini de hatırlatalım.

“FIA World Rallycross şampiyonasının sekiz resmi pistinde yarışarak 50’den fazla güçlü arazi otomobiliyle ikonik ralli konumlarında tozu dumana katın.

Zorlu tek oyunculu moda hazırlanırken veya DIRT topluluğuyla çevrimiçi yarışırken aracınızı sürüş tarzınıza uyacak şekilde ayarlayın ve geliştirin.”

Uncharted 4: A Thief’s End

playstation-plus-nisan-ayi-ucretsiz-oyunlari-belli-oldu“Kardeşinin hayatını kurtarmak ve korsan ütopyası Libertalia’yı bulmak için hazine avcılığı dünyasına geri dönen Nathan Drake ile dünya genelinde maceraya çıkın.

Kayıp kardeşi Sam, efsanevi bir korsan hazinesini bulmak için tehlikeli bir görevle gizemli bir şekilde yeniden ortaya çıktığında Nate, gerçeği ortaya çıkarmak için sevdiği her şeyi riske atmak zorunda kalır.”

Playstation Exclusive olan bu oyun adeta konsolların gelişimini gözler önüne seriyor. Serinin her oyunu için sayfalarca inceleme yazılabilir. Oyunun hikayesi, oynanışı, grafikleri, görüntü kalitesi, seslerin kullanımı ve atmosferi kısacası her şeyiyle başarılı bir oyun. Ayrıca oyunun multiplayer modu da bulunuyor. Bu modlarda farklı oyuncularla birlikte oynamanız mümkün.

Ayrıca oyunun tamamen Türkçe olduğunu da hatırlatalım. Playstation Plus Nisan ayı oyunları henüz alınabilir değil. 6 Nisan tarihine kadar Mart ayının oyunlarını alabileceğinizi unutmayın. Buraya tıklayarak PS Plus sayfasına ulaşabilirsiniz.