PlayStation Plus Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

  519
  PlayStation Plus Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!
  PlayStation Plus Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

  Sony oyunseverleri mutlu etmeye devam ediyor. PS Plus abonelerini Mayıs ayında iki güzel oyun hediyesi bekliyor. Önümüzdeki ay PS Plus abonelerine 2 adet oyun ücretsiz olarak verilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel ve kaliteli yapımlar. Playstation Plus Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları iki farklı simülasyon oyunundan oluşuyor. Cities: Skylines ile şehir kurup yönetirken yaratıcılığınızı konuşturabilir, Farming Simulator 2019 oynarken rahatınıza bakıp huzurlu dakikalar geçirip ekinlerinizi büyütebilirsiniz.

  Sony bu ay hediye ettiği simülasyon oyunlarıyla, oyuncuların zamanın nasıl geçeceğini fark etmemelerini sağlamak istemiş. Yapacağınız her hareketi planlamanız gereken oyunlar olarak akıllarda yer edinen bu iki kaliteli yapım 1 Haziran tarihine kadar ücretsiz olacak.

  Cities: Skylines

  playstation-plus-mayis-ayi-oyunlari-belli-olduCities: Skylines, şehir kurma oyunlarının popülerliğinin azaldığı günlerde bir anda türü hayata döndüren oyun olarak tarihe geçti. 13 kişilik bir ekip olan Paradox tarafından sunulan oyun birçok oyuncu tarafından beğenildi.

  Cities: Skylines’da amaç, şehrinizde yaşayan insanları olabildiğince mutlu etmek. Bunu yapmak için doğru belediyecilik yöntemlerini uygulamanız gerekiyor. Halkın ihtiyaçlarını karşılayıp, sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmalısınız.

  Oyuna başladığınız anda karşınıza bomboş bir alan çıkacak. Bu alanı en iyi şekilde kullanmak için kafanızda bir şehir planı oluştursanız iyi olur. Aksi halde ilerleyen süreçte bir şeyleri değiştirmek için çok geç olabilir.

  playstation-plus-mayis-ayi-oyunlari-belli-olduŞehrin altyapısından elektrik ihtiyacına kadar her şeyi tasarladığınız oyunda haritayı alanlara bölmeniz gerekecek. Halkın eğitim seviyesini artırarak suç oranlarını düşük tutmanız dahi oyunda mümkün. İhtiyaçlar sadece eğitim ile sınırlı değil tabii ki. Sağlık, güvenlik, atık, elektrik, su gibi bir çok ihtiyacı eş zamanlı olarak karşılamalısınız.

  Vergilerin kontrolünün de elinizde olduğunu unutmasanız iyi olur. Bu sayede gelirinizi artırabilir ve bunu hizmete dönüştürebilirsiniz.

  Farming Simulator 2019

  playstation-plus-mayis-ayi-oyunlari-belli-olduFarming Simulator 19, adından anlaşılacağı gibi bir çiftçilik simülasyon oyunu. Ancak oyun sizi içine çeken ögeler bulunduruyor. Şimdi oyunun özelliklerinden bahsedelim. 2018 yılında GIANTS Software GmbH geliştirdiği ve Focus Home Interactive’in yayınladığı bir oyun olarak ortaya çıktı. Serinin önceki oyunlarının üzerine birçok iyileştirme ve eklemeler yapılmış.

  Farming Simulator yapısı ve oynanışı itibariyle sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştırabilecek bir oyun. Grafik kalitesi olarak Farming Simulator serisinin diğer oyunlarının üzerine çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Çimenler, tepeler, ağaçlar, araçlar ve daha birçok şey harika bir görüntü kalitesine sahip. Ayrıca sesler konusunda da sizi rahatlatacağından emin olabilirsiniz. Köpeklerin havlamaları, kuşların cıvıltısı, tarım araçlarının sesleri, rüzgarın fısıltısı derken bir anda koltukta kendinizi mayışmış halde bulabilirsiniz.

  playstation-plus-mayis-ayi-oyunlari-belli-olduYalnızca tarla biçmek ve sürmek dışında köprü dahi yapmanız gerekebilir. Bunlar için uygun araçlar mevcut. Hepsini kullanmak da eğlenceli. Ayrıca oyunun birinci şahıs bakış açısından da oynanabildiğini düşünürsek oldukça iyi vakit geçirebileceğinizi söyleyebiliriz. Dilerseniz çiftlik hayvanları da besleyebilirsiniz. Çiftçilik ile ilgili aklınıza gelen her şeyi bu oyunda yapmanız mümkün. Hayalinizdeki çiftliği kurmak sizin elinizde.

  PlayStation Plus Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları 1 Haziran’a kadar elde edilebilir olacak. PS Plus üyeliğiniz bulunuyorsa bu fırsatı kaçırmayın.