Ana sayfa Türkiye'den Haberler PlayStation 5 Dijital Sürüm Ülkemizde Duyuruldu!

PlayStation 5 Dijital Sürüm Ülkemizde Duyuruldu!

87
playstation-5-dijital-surum-ulkemizde-duyuruldu

PlayStation 5 Dijital Sürüm Ülkemizde Duyuruldu! PlayStation Türkiye ülkemizde ilerleyen günlerde satışa çıkacak olan PlayStation 5 Djital Sürümün fiyat ve resmi tarihini duyurdu. PlayStation 5’in Diskli versiyonu geçtiğimiz Kasım ayında ülkemizde resmi olarak satışa çıkarılmıştı. 8300 TL’lik fiyat ile raflarda yerini alan Diskli Sürümün ardından gözler Dijital Sürüme çevrilmişti. PlayStation Türkiye geçtiğimiz gün PlayStation 5 Dijital Sürüm resmi satış fiyatı ve çıkış tarihini resmen duyurdu.

playstation-5-dijital-surum-ulkemizde-duyuruldu-2

Yapılan duyuruda PlayStation 5 Dijital Sürüm 5999 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile Şubat 2021 de ülkemizde satışa sunulacak. Bu ay içinde satışa çıkacak olan sürümün hangi gün raflarda yerini alacağı ise PlayStation Türkiye tarafından henüz belirtilmedi. PlayStation Türkiye konsolun dijital sürümü hakkında yaptığı duyuruda “PlayStation 5 Dijital Sürüm Şubat 2021 de 5999 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile oyuncularla buluşuyor. #PS5 – PlayStation Türkiye” şeklinde sözlere yer verdi.

playstation-5-dijital-surum-ulkemizde-duyuruldu-3

PlayStation 5 Dijital Sürüm Ülkemizde Duyuruldu! Şubat ayı içerisinde hangi gün raflarda yer alacağı şu an için bilinmesede ilerleyen günlerde konsolu tüm dijital marketlerde ve resmi satış noktalarında göreceğimizi söyleyebiliriz. 5999 TL fiyatı ile Diskli sürüme nazaran daha ekonomik olan PlayStation 5 Dijital Sürümün nasıl bir etki yaratacağı da merak edilenler arasında yer alıyor. PlayStation 5 ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.