Ana Sayfa Türkiye'den Haberler Pearl Abyss Black Desert’ın Sabah Işığı Diyarı İçin Hazırladığı Özel Fragmanı Summer...

Pearl Abyss Black Desert’ın Sabah Işığı Diyarı İçin Hazırladığı Özel Fragmanı Summer Game Festival’de Tanıttı

312

Pearl Abyss bugün, Black Desert Türkiye&MENA’nın yeni bölgesi “Sabah Işığı Diyarı” için hazırlanan özel bir fragmanı, Summer Game Festival’in küresel sahnesinde tanıttığını duyurdu. Fragmanda ayrıca, korkunç dişlere ve tüyler ürpertici bir kükremeye sahip yeni bir boss olan “Imoogi” de tanıtıldı.

Yeni Bölge Efsanelerden İlham Alan Bosslarla Dolu

Pearl Abyss Black Desert'ın Sabah Işığı Diyarı İçin Hazırladığı Özel Fragmanı Summer Game Festival'de Tanıttı

Fragmanda korkunç kaplan lordu Sangoon, vahşi Altın Domuz Kralı, intikam peşindeki hayalet Songakshi ve bölgenin doğrusal olmayan görev serisi boyunca maceracıların karşılaşacağı daha birçok acımasız boss gösterildi. Maceracılar bosslarla karşılaşma sırasını seçebilir ve 80 ara sahne, 40 kısa hikaye ve 6.000 tamamen dublajlı replik içeren karmaşık bir şekilde örülmüş bir hikaye boyunca kendi maceralarını yaratabilecekler.

Yeni Boss Imoogi Tanıtıldı

Pearl Abyss Black Desert'ın Sabah Işığı Diyarı İçin Hazırladığı Özel Fragmanı Summer Game Festival'de Tanıttı

Ayrıca fragman, lansmandan sonra yayınlanacak yeni bir boss olan Imoogi’yi de içeriyor. Imoogi’nin hikayesi nesiller boyunca değişiklik gösterse de Kore efsaneleri onun tam teşekküllü bir ejderha olmayı arzulayan yılan benzeri devasa bir yaratık olduğunu söylüyor. Bu yeni boss, Sabah Işığı Diyarı’nda maceracıları bekleyen ve efsanelerden ilham alan birçok hedeften biri olacak.

Yepyeni bir yolculuğa başlamak için Black Desert Türkiye&MENA’nın yeni bölgesinin derinliklerine dalın.