Ana sayfa Paribulog Paribu, Resmi Taraftarların Fanatikliğini Kripto Para Pazarına Taşıyor

Paribu, Resmi Taraftarların Fanatikliğini Kripto Para Pazarına Taşıyor

215
hubogi-paribu-resmi-taraftarlarin-fanatikligini-kripto-para-pazarina-tasiyor

Türkiye kripto para pazarının en etkili gelişim sürecini devam ettiren Paribu, ülkemizdeki taraflar için bir ilke imza atıyor. Paribu, kulüplerin resmi taraftar token’larının işlem gördüğü Türkiye’deki tek platform olarak, kripto para pazarında yeni bir girişimin lideri oluyor. Paribu’da listelenen fan token’ları aracılığıyla ülkemizdeki taraftarlar da kripto para piyasasını yakından tanıma fırsatını yakalıyor. Fan tokenler, Socios platformunun önderliğinde spor kulüpleri ile taraftarları arasındaki etkileşimi kuvvetlendiren, taraftarların kulüplerde söz sahibi olmasını sağlayan ve avantajlardan yararlanma imkanı sunmaktadır.

paribu-resmi-taraftarlarin-fanatikligini-kripto-para-pazarina-tasiyorHangi kulüpler “taraftar token”ına sahip?

2020 yılının sonu itibariyle Socios.com üzerinde tokeni bulunan takımların sayısı 11’e ulaşmıştır. Barcelona, Juventus, PSG, Atlético Madrid, Roma, Galatasaray, Trabzonspor, Independiente, OG, Apollon FC ve Team Heretics kulüpleri bu alanda öncü olmuşlardır. Paribu’da listelenen fan tokenler ise; TRA, PSG, GAL, JUV, ASR, ACM ve ATM’dir.

Fanatikler için taraftar token’ın avantajları nelerdir?

paribu-resmi-taraftarlarin-fanatikligini-kripto-para-pazarina-tasiyor (1)Ülkemizde ve dünyada pek çok takım, fan token’ler aracılığıyla taraftarlarının fikir ve görüşlerini değerlendirmeye alabiliyorlar. Socios uygulaması üzerinden kulüpler, çeşitli anketler sunuyor ve taraftarlar da oy vererek fikirlerini beyan edebiliyorlar. Bugüne kadar, futbol takımının soyunma odası tasarımından, hazırlık maçı ilk 11 kadrosuna kadar pek çok konuda anket sunuldu.

paribu-resmi-taraftarlarin-fanatikligini-kripto-para-pazarina-tasiyor (2)paribu-resmi-taraftarlarin-fanatikligini-kripto-para-pazarina-tasiyor (1)

Fan token’lerin avantajları, anketlerle sınırlı değil. Taraftarlara VIP ayrıcalıklar, takımın oyuncularıyla online görüşme, stadyum turuna katılma ve antrenmanlara konuk olma gibi imkanlar da sunuluyor. Socios.com tarafından taraftarlara özel hazırlanan yarışmalar ve ödül oyunları da ayrıcalıklar arasında yer alıyor.Desteklediğiniz takım ile birlikte kripto para dünyasına adım atmak için hemen App Store ve Google Play üzerinden Paribu’yu indirebilirsiniz.