Ana Sayfa Global Haberler Papers, Please Mobile Çıkıyor

Papers, Please Mobile Çıkıyor

253
Papers, Please Mobile Çıkıyor

Papers Please Mobile Çıkıyor! Popüler oyun Papers, Please’in mobil sürümü çıkıyor. Oyunun geliştiricisi, Twitter’daki açıklamasında mobil sürümün hem Android hem de iOS kullanıcıları için çıkış yapacağını duyurdu. Papers, Please 5 Ağustos’ta oyun severlerin beğenisine sunulacak.

Papers, Please Mobile ÇıkıyorPapers, Please artık mobil dünyasında

Duyurulmasının üzerinden neredeyse dokuz yıl geçmesine rağmen hala oyun severlerin en sevdiği oyunlar arasında yer alan Papers, Please , mobil oyun dünyasına giriş yapıyor. Geliştirici Lucas Pope’un yaptığı açıklamada, 5 Ağustos’ta hem Android hem de iOS kullanıcıları bu oyunu uygulama mağazalarından indirebilecek.

Papers, Please ilk kez 8 Ağustos 2013 tarihinde Steam‘de yayınlanmıştı. Lucas Pope’un geliştirdiği simülasyon oyunu, oyun severlerden büyük beğeni toplamıştı. Aradan geçen 9 yılın ardından popüler oyun Papers, Please artık mobil cihazlarda da oynanabilecek.

Papers, Please’in mobilde de PC versiyonuna benzer bir arayüze sahip olacağı tahmin ediliyor. Fakat mobil platformların yapısı gereği oyunun arayüzünde daha basit bir tasarım ile ilerlenmesi de muhtemel.

Papers, Please Mobile ÇıkıyorBasit görünen zorlu bir görev dizisine sahip bir oyun

Papers, Please’te oyuncular, Arstotzka adında hayal ürünü bir ülkede sınır kontrolünde görev alıyor. Güçlü bir komünist rejimin elinde olan bu ülkede, birçok problem bulunuyor. Sınır muhafızı rolüne sahip olan oyuncu ise Arstotzka’ya girmek isteyen karakterlerin belgelerini denetlemekle görevli bir memur olarak konumlanıyor. Görev basitmiş gibi görünse de, bir süre sonra Papers, Please’te işlerin o kadar da kolay olmadığını göreceksiniz. Örneğin, yanlış bir kişiye ülkeye giriş izni vermek bile çok büyük problemlere yol açabilir.

Geliştirici Lucas Pope’a göre, mobil versiyonu bağımsız bir oyun olarak piyasaya sürülecek. Özetle güncellemeler olması ve yeni özelliklerin gelmesi Pope’a bağlı olacak. Papers Please Mobile çıkıyor! Siz oyuncular tarafından heyecanla beklenen bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Papers, Plase ve daha fazla oyun dünyasından haber için Hubogi’yi takip etmeye devam edin.