Ana Sayfa Global Haberler Overwatch İçin Porsche Temalı Görünümler Geliyor

Overwatch İçin Porsche Temalı Görünümler Geliyor

13

Overwatch ve Porsche arasında yapılan işbirliğiyle oyuna yeni kozmetik ürünler geliyor.

Gerçekleşen bu işbirliği ile birlikte birden fazla yeni kozmetik ve iki Efsanevi nadirlikte kostüm geleceği duyuruldu. Porsche markasının yeni araba modeli Machan Electric, duyuru için sergilenen Efsanevi nadirlikteki D.Va kostümü için ilham kaynağı oldu.

Halihazırda yarış oyunlarında faaliyet gösteren spor otomobil üreticisi, dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Overwatch 2 ile işbirliği yaparak portföyünü genişletiyor.

Blizzard, oyun içi işbirliğinin neler sunacağını daha fazla ortaya çıkarmak için resmi bir işbirliği fragmanı paylaştı:

Overwatch ekibinde konsept sanatçısı olan Tina Wei:

“Porsche’nin tasarım felsefesi Overwatch 2’deki kahraman tasarımlarımıza yaklaşımımızla harika bir uyum sağlıyor,” diye açıklıyor. “D.Va’nın mekanizması, fütüristik bir dünyaya uyan görsel güzelliğin yanı sıra işlevi optimize etmek için tasarlandı ve bu da doğal olarak Porsche’nin görsel tarzı ve tasarımıyla örtüşüyor.”

Porsche AG Marka Yönetimi ve Ortaklıklar Başkanı Deniz Keskin ise şunları dile getirdi:

“Genç ve çeşitli Overwatch 2 topluluğu, bir marka olarak bizim için çok heyecan verici. Overwatch 2 sofistike bir arka plan hikayesi sunuyor ve oyuncular karakterlerle kolayca özdeşleşebiliyor. Bunlar, Blizzard ile bir marka işbirliği oluşturmamız ve tamamen elektrikli yeni Macan’dan ilham alan bir hikaye anlatmamız için önemli yapı taşlarıydı.”

D.Va’nın Porsche kostümü oyuncular tarafından oyun mağazasından satın alınabilecek. Ancak fiyatının ne kadar olacağı, ek öğeler içeren bir paketin parçası olup olmayacağı ve işbirliğinin sınırlı süreli bir etkinliğin parçası olup olmayacağı henüz açıklanmadı.

Gelecek olan Porsche temalı ürünler 14 Mayıs’ta, 10. sezon ortası güncellemesiyle birlikte oyunda yayınlanacak.