Ana Sayfa Global Haberler Nvidia Geforce Now Büyümeye Devam Ediyor

Nvidia Geforce Now Büyümeye Devam Ediyor

986
HUBOGI-nvidia-geforce-now-buyumeye-devam-ediyor

Nvidia Geforce Now Büyümeye Devam Ediyor! Oyun dünyasına büyük olanaklar sunan Geforce Now yayın servisi bünyesine kattığı oyunlarla büyümeye devam ediyor. Nvidia oyun dünyasında etkili bir adım atarak, oyunculara sistemleri ne olursa olsun tüm bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda belirli oyunları oynama olanağı sunan yayın servisi Geforce Now, son günlerde sistemden ayrılan oyunlarla gündeme geliyordu. İlk başta Activision olmak üzere Bethesda Softworks bazı anlaşmazlıklardan sonra yayın servisinin platformundan çekilmişti. Bunun ardından geçtiğimiz gün The Long Dark’ın Nvidia’ya oyunlarını sisteme dahil etmesine izin vermemesinden dolayı listeden çıkarıldığı açıklandı.

Bu olumsuz gelişmelerin ardından Nvidia tekrardan oyunculara müjdeli haberi verdi. Sisteme kesin olarak eklenen ve oyuncuların satın alabileceği, istenilen çözünürlüğü ve hızı sunan beş oyun açıklandı.

Bu yeni eklenen oyunlar arasında, ocak ayı sonunda oyun dünyasına giriş yapan Romance of the Three Kingdoms XIV, Dead or Alive 6, Nioh: Complete Edition, Deadliest Catch: The Game ve son olarak Dungeon Defenders: Awakened.

Nvidia, Geforce Now için hedeflerini büyütüyor

Nvidia, oyunculara büyük olanaklar sunan yayın servisi Geforce Now sistemine 1500 civarında oyun eklemeyi planladığını söylemişti. Oyuncuların bu servisten yararlaranabilmeleri için Nvidia’nın kendi sunucularında çalışıyor olması gerekiyor. Bunun etkisiyle birlikte oyunlar sisteme parça parça eklenmeye devam ediyor.

Oyuncular sisteme hangi oyunların ekleneceğini büyük merakla beklemeye devam ediyor. Bu oyunlar arasında oyun dünyasının gündeminden düşmeyen Cyberpunk 2077 gibi oyunlar yer alıyor. Oyuncuların bilgisayar sistemleri ne kadar yetersiz olsa da Nvidia sayesinde Cyberpunk 2077 dahil olmak üzere birçok oyun oynanabilecek. Yeni eklenecek oyunların ne olacağı ise şimdiden merak konusu!