Ana Sayfa Global Haberler Nioh 2 PS5 Oynanış Görüntüleri Yayınladı

Nioh 2 PS5 Oynanış Görüntüleri Yayınladı

477
Nioh 2 PS5 Oynanış Görüntüleri Yayınladı
Nioh 2 PS5 Oynanış Görüntüleri Yayınladı

Nioh 2 PS5 Oynanış Görüntüleri Yayınladı! Koei Tecmo ve Team Ninja, PlayStation 5’te çalışan Nioh 2 Remastered – The Complete Edition’ın 14 dakikalık kapsamlı oynanış videosunu yayınladı.

Nioh oyunlarının üç sürümü, önümüzdeki ayın başlarında PlayStation 5 ve PC’de dikkate değer iyileştirmelerle piyasaya sürülecek. Nioh Remastered – The Complete Edition, Nioh 2 Remastered – The Complete Edition ve her iki yeniden düzenlenmiş başlığı içeren Nioh Collection, ilk oyunun yayınlanmasının dördüncü yıl dönümünde yayınlanacak.

Nioh 2 Remastered – The Complete Edition, önceki tüm DLC’leri de içerecek ve oyunculara daha fazla oyun süresi sağlayacak. The Tengu’s Disciple, Darkness in the Capital ve The First Samurai DLC’leri zırh, silah ve düşmanların yanı sıra yeni görevler de ekliyor.

Koei Tecmo ve Team Ninja, PlayStation 5 üzerinde çalışan Nioh 2 Complete Edition’ın 14 dakikalık oyun videosunu yayınladı. Nioh 2’nin oynanış görüntülerine göre, oyunlar PS5’te son derece akıcı görünecek ve iyi bir performans gösterecek. 14 dakikalık oynanış görüntüleri, hayranlara Nioh 2’nin 4K çözünürlük ve 60 FPS’de nasıl görüneceğine dair bir fikir veriyor.

Hayranlar ayrıca birçok farklı silah teçhizatı dâhil özelleştirme seçeneklerine de göz atabilirler. Oynanış görüntüleri; katana, tırpan, çift balta, yumruk silahları ve ölümcül çeşitli silah savaşlarını gösteriyor.

Silah savaşı, her hareketin sorunsuz bir şekilde yakalanmasıyla PS5 yetenekleriyle harika görünüyor. Oyun görüntüleri sırasında, taraftarlar ayrıca bir boss dövüşünden önce sinematiklerden birini görecek, bu da grafiksel iyileştirmeleri gerçekten gösteriyor. Nioh 2, tam karakter özelleştirmesine ve oynamanın birçok farklı yoluna sahip oldukça sürükleyici bir RPG’dir, bu nedenle 14 dakikalık bir oynanış videosu bile, oyuncuların kampanya boyunca neler yapabileceklerine dair bir fikir verir; oyun, tek başına veya arkadaşlarla çevrimiçi olarak oynanabilir.

Şimdilik, hayranların PC ve PS5’te Nioh Remastered ve Nioh 2 Remastered oynamak için yalnızca bir aydan az beklemesi gerekecek. Oynanış görüntülerine göre, oyuncular kanlı dövüşler ve 4K ve 60 FPS’de ayrıntılı Japon ortamlarıyla bir ziyafet çekecekler. Nioh 2 şimdi PS4’te oynanabilir ve PS5 ile PC için 5 Şubat 2021’de piyasaya sürülecek.