Ana sayfa Türkiye'den Haberler Monster Notebook Mağaza ve Teknik Servisleri Yeniden Açıyor!

Monster Notebook Mağaza ve Teknik Servisleri Yeniden Açıyor!

140
monster-notebook-magaza-ve-teknik-servisleri-yeniden-aciyor

Monster Notebook Mağaza ve Teknik Servisleri Yeniden Açıyor! Pandemi ve sosyal hayat kuralları gereği geçici bir süre kapanan Monster mağazaları yeniden açılıyor. Mağaza ve teknik servisler 8 Mart Pazartesi günü 09.00 itibariyle Türkiye deki tüm mağazalarında kapılarını açma kararı aldı. Aralık ayında kapanan mağazalar dijital olarak hizmet vermekteydi.

8 Mart 09.00 itibariyle Monster Notebook HES kodu ile ziyaretçi kabul edecek. Mağaza ve teknik servislerde maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen kontrolü ve sosyal hayat kuralları geçerli olacak.

monster-notebook-magaza-ve-teknik-servisleri-yeniden-aciyor-2

Öte yandan dijital mağazalarda haftanın yedi günü 09.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet devam edecek. Web sitesi üzerinden kullanıcılar herhangi randevu sistemine tabii olmadan satış temsilcileriyle görüntülü video bağlantısı yapabilecek.

Monster Notebook Mağaza ve Teknik Servisleri Yeniden Açıyor! Pandemi sebebiyle birçok sektörün kapılarını geçici süreyle kapamasının ardından geçtiğimiz hafta yapılan duyuru ile normalleşme süreci de kademeli olarak başladı. Bu duyuru sonrasında Monster Notebook da mağaza ve teknik servislerin açılmasına karar verdi. Fiziki, dijital mağazaların hizmeti dışında monsternotebook.com.tr oyun ve teknoloji tutkunları için etkinliklerde devam ediyor. Oyun, teknoloji ve diğer alanlardan fenomenleri bir araya getiren Monster’da her hafta yeni etkinlik var. Her hafta Cuma günleri düzenlenen etkinliği kaçırmamak için hemen Monster Notebook sayfasını ziyaret edin. Monster Notebook ve çok daha fazlası için Hubogi’yi takipte kal.