Ana sayfa Global Haberler Monster Gaming Lab Dönem 2 Başvuruları Başladı

Monster Gaming Lab Dönem 2 Başvuruları Başladı

113
monster-gaming-lab-donem-2-basvurulari-basladi

Monster Gaming Lab Dönem 2 Başvuruları Başladı. Geliştirici destek programı Monster Gaming Lab’in 2. Dönem başvuruları başladı. Oyun geliştiricilerine destek, geliştirme ve oyun dünyası ile buluşturma amaçlı programda 2. Dönem heyecanı yaklaşıyor.

Oyun fikirlerinin ortaya çıktığı, geliştirildiği ve oyun dünyası ile paylaşıldığı bir girişimcilik programı olan Monster Gaming Lab, program bünyesinde pek çok farklı aşamalar içeriyor. Girişimcilerin ihtiyaçlarına özel eğitimlerin yanı sıra dünyanın en iyi mentörları ile bire bir görüşmeler yaparak girişimlerin geliştirilmesine imkân sağlıyor.

monster-gaming-lab-donem-2-basvurulari-basladi-2

Monster Gaming Lab ile oyun girişimi programına kabul edilen tüm projelerin hedefe ulaşmasına hız kazandırılıyor. PC ve mobil oyunlar için başlayacak olan Monster Gaming Lab 2. Dönem program süresi 3 ay sürecek. Monster Gaming Lab ile ofis ve oyun ekipmanları, Network, hukuksal ve finansal danışmanlık konularının yanı sıra geliştirme, PR ve marketing konularında da birçok eğitim ve destek sağlanıyor.

Monster Gaming Lab Dönem 2 Başvuruları Başladı. Oyun fikrini geliştirmek isteyen herkesin katılım sağlayabileceği Monster Gaming Lab’e katılım için hemen bağlantıya tıklayın. 3 ay sürecek olan süreç boyunca eğitimler, mentörlük ve yatırım görüşmelerinin de olacağı bir maraton sizleri bekliyor. Progam sonunda ise ekipler tem ekosistemin katılacağı demo-day etkinliği ile oyun dünyasının önemli kişilerine ulaşma imkanına sahip olacak. Monster Gaming Lab hakkında ayrıntılı bilgi için linke tıklayın. Monster Gaming Lab ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.