Ana sayfa Global Haberler Mobil Oyun Sektörü PGC Digital’de Buluşuyor!

Mobil Oyun Sektörü PGC Digital’de Buluşuyor!

100
mobil-oyun-sektoru-pgc-digitalde-bulusuyor

Mobil Oyun Sektörü PGC Digital’de Buluşuyor! Pocket Gamer connects Digital #5 heyecanı yaklaşıyor. 8 – 12 Şubat 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte mobil oyun dünyasının önde gelen isimleri yer alacak. Birbirleri ile bağlantı kuracak bu isimler hafta boyunca birçok etkinlikte de yer alacak.

2020 yılında başlayan ve Pocket Gamer tarafından “Connect” adı ile düzenlenen etkinliklerin geride kalan dördü de birbirinden hareketli geçmişti. Dünya genelinde binlerce ziyaretçinin katılımı ile düzenlenen bu etkinlikler pandemi sebebiyle adından da anlayacağımız gibi dijital olarak gerçekleştiriliyor.

Etkinliğin tamamı dijital ortamda gerçekleştirilirken binlerce katılımcı kendi ortamlarında konforundan ayrılmadan bir araya gelmiş oluyor. Katılımcılar sektörün önde gelen isimlerinin yaptığı konuşmaları diledikleri zaman dinleyebilmekte. Ayrıca tüm konferans ve konuşmaları çevrimiçi toplantılar şeklinde anlık olarak takip etmekte mümkün.

mobil-oyun-sektoru-pgc-digitalde-bulusuyor-2

Paylaşılan son bilgiler ışında King, Facebook, Ubisoft, Bandai Namco, Rovio, Microsoft, SEGA Europe, DICE ve Wargaming gibi firmalardan konuşmacılar Gamer Connects Digital #5’te yer alacak. Etkinliğin dijital olması ülkeler arasındaki saat farklılıkları yüzünden canlı yayınları kaçırma ihtimalini de ortadan kaldırıyor. Takipçiler istedikleri zaman aralığında yayınları tekrar olarak izleme şansına sahip olacak.

Mobil Oyun Sektörü PGC Digital’de Buluşuyor! Pocket Gamer Connect Digital etkinliklerinin 2021 yılında da ara vermeden devam edeceğini söyleyebiliriz. Serinin beşinci ayağı olan PGC #5, 8 – 12 Şubat tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Etkinliğin bir parçası olmak ve mobil oyun dünyasının önde gelen isimleri ile tanışmak istiyorsanız hemen yerinizi ayırtın. Etkinlik takvimi ve kayıt için PGC internet sitesini bağlantıya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. Pocket Gamer Connects ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.