Ana Sayfa Espor Misfits Gaming ve Matrix Keyboards Partner Olduğunu Açıkladı

Misfits Gaming ve Matrix Keyboards Partner Olduğunu Açıkladı

871
HUBOGImisfits-gaming-ve-matrix-keyboards-partner-oldugunu-acikladi

Misfits Gaming ve Matrix Keyboards Partner Olduğunu Açıkladı! İngiltere merkezli espor organizasyonu Misfits Gaming Group, Matrix Keyboards ile yeni bir partnerlik kurduğunu açıkladı. Bu iş birliği, her Misfits oyuncusuna özel tuş takımları, kartları ve anahtarları sağlayacak. Matrix, oyunculara ekibin marka kimliğiyle uyumlu benzersiz ekipmanlar da sunacağını söyledi.

https://twitter.com/MisfitsGG/status/1237377756998111232

Bu ortaklığın üzerine resmi bir açıklamada, Misfits yeni ortakları ile ilgili haberleri paylaştı. Özel klavye üreticisi, ekibe yıl boyunca kullanabileceği en yüksek kaliteli espor ekipmanlarını sağlayacak. Ayrıca, Florida Mayhem ve Florida Mutineers, liglerindeki diğer takımlarda mevcut olmayan en üst düzey ürünleri kullanacaklar.

Misfits Gaming Group’un kurucusu ve CEO’su Ben Spoont, yeni ortaklık hakkındaki düşüncelerini paylaştı. “Matrix Keyboards ile çalışmayı seçmek, takımların espor profesyonel oyuncuları için oluşturulmuş yüksek kaliteli çevre birimlerine olan bağlılığı hakkında daha fazla bilgi edindikten sonra gerçekleşti.” Ayrıca, yakında hayranların kullanımına sunulacak yeni ürünler üzerinde de çalıştıklarını söyledi.

Matrix Keyboards tarafından gelen açıklamada ise şunlar söylendi: “Misfits Gaming Group ile birlikte çalışmak, bunun takım ve oyuncu markalı ürünleri yenileştirmede büyük bir adım olduğuna inandığımız için çok heyecanlandığımız bir ortaklık oldu. Çeşitli oyun platformlarında üst düzey profesyonellerden ve takımlardan bazılarıyla başlatmaktan heyecan duyuyoruz.”

Bu partnerlik Misfits Gaming yatırımlarına destek olacak

Geçen ay, Misfits Gaming’in merkez ofisini Florida Boca Raton’da kurmak için hibe aldığını açıkladı. 18.000 metrekarelik tesisin şirket için 1,35 milyon doların (1.034.775 £) üzerinde bir yatırım olduğu söyleniyor.

Misfits geçtiğimiz günlerde Boca Raton, Florida’da yeni bir eğitim merkezi açma planlarını paylaştı. Merkez hem takımın merkezini hem de topluluk oyun merkezini barındırmayı planlıyor. Matrix Keyboards ile bu yeni ortaklık, teknolojik ürünlerini ekibe sağladıkları için bu geçişin bir parçası olacak. Pro Misfits Fortnite oyuncusu Cody “Clix” Conrod yapılan partnerlik anlaşmasını Twitter hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.