Ana Sayfa Espor Misfits Gaming Merkez Ofis Açmaya Hazırlanıyor

Misfits Gaming Merkez Ofis Açmaya Hazırlanıyor

927
HUBOGI-misfits-gaming-merkez-ofis-acmaya-hazirlaniyor

Kuzey Amerika kuruluşlu espor organizasyonu Misfits Gaming Group, merkez ofisini Boca Raton, Florida’da kurmak için harekete geçti. 18.000 metrekarelik tesisin 1,35 milyon dolara üzerinde br yatırıma mal olacağı düşünülüyor.

Misfits Gaming Group, bir açıklamaya göre şirket merkezinin açılmasıyla birlikte 30 yeni iş pozisyonu yaratacak. Kuruluş, tesisi finanse etmek için yerel ve eyalet hükümetinden 200.000 bin dolardan fazla (153.300 £) bağış ve vergi iadesi alacak.

Şirket CEO’su ve Kurucu Ortağı Ben Spoont, bu gelişme hakkında yeni bir açıklama yaptı: “Florida eyaleti sayesinde önümüzdeki yıl Boca Raton’da merkezimizi açtığımız için heyecanlıyız. Boca Raton, küresel espor ekiplerimiz ve Florida merkezli 2 franchise espor ekibimiz olan Florida Mayhem ve Florida Mutineers için operasyon üssümüz olacak.”

“Bu yerel ekipler aracılığıyla, yıl boyunca eyalette kolej turnuvalarına ve topluluk etkinliklerine ek olarak birkaç büyük e-spor etkinliği düzenleyeceğiz. Hedefimiz Florida’daki esporu ve oyun topluluklarını büyütmek olacak. Oyuncuların birbirleriyle bağlantı kurmaları ve genç profesyonellerin sektöre bir yol vermeleri için bir platform sağlamak istiyoruz.”

Misfits Gaming merkezi aynı zamanda eğitim merkezi olacak!

Merkez sadece Misfits Gaming Group’un şirket çalışanlarına ev sahipliği yapmakla kalmayacak, Overwatch Ligi’nde mücadele eden Florida Mayhem ve Call of Duty Ligi’nde mücadele eden Florida Mutineers için bir eğitim merkezi görevi görecek.

Palm Beach County İş Geliştirme Kurulu Başkanı ve CEO’su Kelly Smallridge de şunları söyledi: “Ortalama 95.500 dolarlık bir ücretle Misfits Gaming Group, Palm Beach County ekonomisine büyük değer katacak. İş Geliştirme Kurulu, Enterprise Florida, Florida Ekonomik Fırsat Departmanı, Boca Raton Şehri ve Palm Beach County İlçe Komiserleri Kurulu’nun desteğini takdir ediyor.”

Organizasyon bu hareketle faaliyetlerini Los Angeles ve Berlin, Almanya’da da pekiştiriyor.