Ana sayfa Global Haberler Maceracılar Yaz Sezonunu Özel Etkinliklerle Kutlamaya Devam Ediyor

Maceracılar Yaz Sezonunu Özel Etkinliklerle Kutlamaya Devam Ediyor

95
hubogi-maceracilar-yaz-sezonunu-ozel-etkinliklerle-kutlamaya-devam-ediyor

Yaz sezonunun kutlamaları Black Desert Türkiye&MENA’da devam ediyor. Maceracılar yazın gelişini özel etkinliklerle kutlarken aynı zamanda birçok değerli ödül kazanarak sınıflarını güçlendirebiliyorlar. Özel etkinlikler ve kutlamalar sayesinde sınıflarını güçlendiren Maceracılar, rakiplerine karşı olan mücadelelerine hiç olmadığı kadar hazır!

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’daki yaz şenlikleri ile çeşitli özel etkinliklerin devam ettiğini duyurdu. Bugünden itibaren özel etkinlikler, Maceracılara büyük miktarda ödül ve eşya kazanma şansı verecek.

Seyahat eden Golden Troupe, Black Desert evrenine geri dönüyor. Canavarları alt eden Maceracılar değerli Altın İmp Paraları alırken, görevi tamamlayanlar Golden Troupe Paraları alabilecekler. Golden Troupe Paraları ayrıca özel görevlerle de elde edilebilecek. Elde edilen paralar, Valks’ın Tavsiyesi ve Shakatu’nun Parlak Kutusu da dahil olmak üzere çeşitli eşyalar ile takas edilebilecek.

Yazın sıcaklığını kutlamak için düzenlenen “Chillin’ Time Challenge” etkinliği 15 Temmuz tarihine kadar özel ödülleri ile oyunda yer alacak. Etkinlik süresince oyuna giriş yapan Maceracılar, oyun sürelerine bağlı olarak Yüksek Kaliteli Taslak Kutu ve Item Collection Increase Scroll gibi eşyalar kazanabilecekler.

Pearl Abyss Store, Global Olarak Maceracılara Sunuldu

Ayrıca, Pearl Abyss, global kullanıcıların oyun ürünlerini satın almasını sağlamak için resmi çevrimiçi “Pearl Abyss Store” global sayfasını açtı. Açılışı kutlamak için, ürünler 2 hafta boyunca %50’ye varan indirimli fiyatları ile satışa sunulacak. Yeni açılan bu global sayfadan ürün satın alanlara oyun kuponu da verilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.