Ana sayfa Global Haberler Logitech G ve Herman Miller Oyuncu Koltuğu Üretmek İçin İşbirliği Yapıyor

Logitech G ve Herman Miller Oyuncu Koltuğu Üretmek İçin İşbirliği Yapıyor

615
logitech-g-ve-herman-miller-oyuncu-koltugu-uretmek-icin-isbirligi-yapiyor

Logitech G ve Herman Miller Oyuncu Koltuğu Üretmek İçin İşbirliği Yapıyor! Logitech G, piyasaya PC oyun aksesuarları sürerek kendisi için bir marka oluşturdu ve oyun dünyasında da bir yer edindi. Birkaç yıl önce Blue Microphones markasını satın aldıktan sonra, ürün yelpazesini genişletme fırsatı yakaladı. Bu genişlemiş ürün yelpazesi, kablosuz mikrofonlar, web kameraları, oyun fareleri ve klavyelerine kadar birçok şey içeriyor. Yine de Logitech G bu zaman kadar oyuncu koltuğu üretimine girmemişti.

Logitech G ve Herman Miller’ın “Dünyanın En Gelişmiş Oyuncu Koltuğu” mottosuyla piyasaya bir oyuncu koltuğu çıkartmak için işbirliği yaptıkları açıklandı. Herman Miller mobilya dünyasında oldukça büyük bir isim olduğundan bu işbirliğinden güzel sonuçlar çıkması bekleniyor.

Logitech G ve Herman Miller 2020 için hazırlanıyor

Bu işbirliği doğrultusunda, henüz tam olarak net bilgiler paylaşılmadı. Şu an bilinen tek bilgi, Herman Miller’ın şirketinin bu oyuncu koltuğunu 2020 baharında ortaya çıkarmayı planladığı oldu. Bu bilgiye ise internet adresinden ulaşılabiliyor. Bunun dışında henüz başka bir detay paylaşılmadı. Oyuncular 2020 yılında Logitech G ve Herman Miller’dan güzel bir oyuncu koltuğuna sahip olacak!

Herman Miller internet sitesinde ise şu açıklama yapıldı:

“Eameses’in ikonik tasarımlarından çığır açan Aeron tasarımlarına kadar 100 yılı aşkın süredir bu işte profesyonelleştik. Şimdi oyun dünyasına yıllar süren yenilik, araştırma ve bilimsel keşifler getiriyoruz. Yaptığımız işbirlikleri misyonumuzun en önemli yerinde. Ürün tasarımcılarından tıp uzmanlarına kadar, mümkün olan en iyi tasarımları oluşturmamıza yardımcı olmak için her zaman uzmanlarla birlikte çalıştık. Bu yüzden Logitech G ile ortaklık kurduk.”

Konuyla ilgili daha fazla bilgi için, sadece bahar gelene kadar beklememiz gerekecek. Logitech G ve Herman Miller bu koltuk hakkında daha fazla bilgi verdiklerinde yeni bir haberle sizlerle olacağız, takipte kalın!