Ana Sayfa Global Haberler Koronavirüse Karşı Destek Etkinliği Olan YANA, Oyuncuları Buluşturacak

Koronavirüse Karşı Destek Etkinliği Olan YANA, Oyuncuları Buluşturacak

874
HUBOGI-koronaviruse-karsi-destek-etkinligi-olan-yana-oyunculari-bulusturacak

Koronavirüse Karşı Destek Etkinliği Olan YANA, Oyuncuları Buluşturacak! Avrupada bulunan espor ve oyun şirketleri, 10 milyondan fazla oyuncuyu birleştirmeyi amaçlayan You Are Not Alone (YANA) etkinliği düzenliyor. “Yalnız Değilsiniz” başlığıyla dikkat çeken etkinlik koronavirüsün tüm dünyayı karantina altına almasıyla birlikte, evde kalan oyunculara destek olmak için oluşturuldu.

2 Mayıs’ta yapılan bağış toplama etkinliği Barclays, Codemasters, Sports Interactive, Esports Insider ve Ubisoft’un katılımıyla desteklenecek.

https://twitter.com/10milliongamers/status/1247538710821752832

Koronavirüs, şirketlerin projelerini geciktirmeye veya iptal etmeye zorlarken, YANA insanları en sevdikleri oyunları oynayarak etkinliğe katılmaya teşvik ediyor. Barclays bir FIFA 20 turnuvasına ev sahipliği yapacak, Ubisoft birçok unvanında etkinlikler düzenleyecek ve Sports Interactive’in Football Manager oyunu da dahil edilecek. Planlanan tam etkinlik ve turnuva sıralaması önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Barclays Ventures CEO’su Ben Davey, etkinlik ile ilgili bir açıklamada şunları söyledi: “Barclays Ventures, aylardır oyun sektörü ile derin bir ortaklık içinde çalışıyor. Oyun sektörünün yaratıcılığı, derin teknik becerileri ve tutkusu bizi şaşırtmaya devam ediyor. Oyunları yalnızlıkla mücadelede iyi bir güç olarak kullanan YANA küresel girişiminin bir parçası olduğumuz için çok heyecanlıyız. ”

YANA hangi platformlarda yayınlanacak?

YANA, Children’s Society de dahil olmak üzere çok sayıda hayır kurumunu destekleyecek ve Just Giving etkinliğinin resmi bağış platformu olarak görev yapacak. Katılımcılar istedikleri kurumu seçebilecekler. Hem Facebook Gaming hem de Twitch’te saat 12:00’dan gece yarısına kadar yayınlanacak.

Kuzey Avrupa, Orta Doğu Ubisoft Genel Müdürü Rob Cooper da etkinlik hakkında şunları ekledi: “Hepimiz asla yüzleşmemizi beklemeyeceğimiz bir olay yaşıyoruz; herkesi farklı şekillerde etkileyen bir şey. Ubisoft, “You Are Not Alone” girişimini desteklemekten gurur duyuyoruz. Takipçi topluluğumuzun da bunu yapacağını ve yana.gg’den etkinliğe katılacaklarını umuyoruz. ”

YANA’yı Twitter‘da takip edin ve etkinlik yaklaştıkça güncel haberleri takipte kalmak için internet adresini ziyaret edin.