Ana Sayfa Türkiye'den Haberler HP’den Son Teknoloji Ürünü Karne Hediyeleri

HP’den Son Teknoloji Ürünü Karne Hediyeleri

1332
HP'den Son Teknoloji Ürünü Karne Hediyeleri
HP'den Son Teknoloji Ürünü Karne Hediyeleri

HP’den Son Teknoloji Ürünü Karne Hediyeleri! – Hubogi Kullanıcılara güçlü oyun performansı sunan OMEN by HP dizüstü bilgisayarları ve HP’nin akıllı telefondan anında baskı alabilen mobil fotoğraf yazıcısı Sprocket Plus, Karne Günü çocuklarını teknolojik hediyelerle sevindirmek isteyenler için en uygun hediye alternatifleri olarak öne çıkıyor.

Karne Günü heyecanı yaklaşırken bütün yıl çalışıp yorulan çocuklarının emeğini ve başarısını ödüllendirecek bir hediye arayışında olan anne babalar için HP’nin son teknoloji ürünü OMEN by HP dizüstü bilgisayarları ve akıllı telefondan anında baskı alabilen cep telefonu boyutundaki mobil fotoğraf yazıcısı HP Sprocket Plus eğlenceli anlar yaratacak hediye alternatifleri olarak dikkat çekiyor.

HP, Karne Günü’ne özel OMEN by HP kampanyasıyla Karne Günü hediyelerini çoğaltıyor
HP, çocukların Karne Günü heyecanını paylaşmak için Karne Günü’ne özel bir kampanya ile hediye alternatifleri sunuyor. HP, kampanya kapsamında 20 Haziran’a kadar hepsiburada.com’dan OMEN by HP dizüstü bilgisayar alanlara tercihlerine göre OMEN by HP kulaklık veya OMEN by HP Çanta hediye ediyor.
Çocukların heyecan verici oyunlarla yılın stresini atmalarına yardımcı olacak karne hediyesi seçenekleri olan OMEN by HP 17, Omen 15 ve Omen X 17 dizüstü bilgisayarlar performans, endüstriyel tasarım ve kişiselleştirilebilir temel yenilikler ile oyunculara rekabet avantajı sağlıyor.
Savaş uçağı ve uzay gemisinden ilham alarak tasarlanan bu ürünlerde NVIDIA’nın en son yüksek performanslı ekran kartları ve hızlı yenileme oranları için opsiyonel G-Sync teknolojisini kullanan yüksek çözünürlüklü ekranlar ve tek tıklama ile erişime imkan veren servis paneli bulunuyor.

HP Omen 17 dizüstü bilgisayarın satış fiyatı 5.999,00 TL
HP Omen 17 dizüstü bilgisayarın satış fiyatı 12.832,50 TL
HP Omen 15 dizüstü bilgisayarın satış fiyatı 8.342,60 TL
HP Omen X 17 dizüstü bilgisayarın satış fiyatı 20.467,10 TL

HP’den Son Teknoloji Ürünü Karne Hediyeleri!

HP Sprocket Plus ile Karne Günü fotoğraflarının saniyeler içinde baskısı alınabiliyor
Karne günleri çocukların hayatındaki en özel anlardandır. Bu özel anları ölümsüzleştiren fotoğrafların akıllı telefonlardan baskısının alınmasını sağlayan HP Sprocket Plus mobil fotoğraf yazıcısı, günümüz dijital dünyasında yaşayan çocukları basılı fotoğraf geleneğiyle tanıştıracak farklı ve eğlenceli bir karne günü hediyesi seçeneği olarak ön plana çıkıyor. HP Sprocket Plus ile, normal Sprocket yazıcısına göre yüzde 30 oranında daha büyük fotoğraf baskıları alınabiliyor. Sprocket Plus ile sosyal medya hesaplarından paylaşılan fotoğrafların da baskısı alınabiliyor. Bu farklı ve eğlenceli karne hediyesiyle; renkli çerçeveler, emojiler, metinler, çıkartmalar ve filtrelerle fotoğrafları kişiselleştirmenin yanı sıra artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisiyle de fotoğraflar düzenlenebiliyor.

Siyah ve beyaz seçenekleriyle eğlenceli bir hediye seçeneği olarak öne çıkan Sprocket Plus 599 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.