Ana Sayfa Espor #HomeSweetHome Etkinliği İçin RuHub Partnerler Arasında Yerini Aldı

#HomeSweetHome Etkinliği İçin RuHub Partnerler Arasında Yerini Aldı

836
HUBOGI-homesweethome-etkinligi-icin-ruhub-partnerler-arasinda-yerini-aldi

#HomeSweetHome Etkinliği İçin RuHub Partnerler Arasında Yerini Aldı! Etkinlik organizatörü Relog Media ve veri sağlayıcı GRID, yaklaşan #HomeSweetHome turnuvası için RuHub ile partner olduğunu açıkladı. Counter-Strike: Global Offensive etkinliği, anlaşmanın bir parçası olarak Rusça yayınlanacak.

#HomeSweetHome, 320.000 $ (276.081.60 £) ödül havuzuna sahip bir etkinlik olarak koronavirüs gündeminde online düzenlenen arasında yerini alacak. 31 Mart ile 5 Nisan tarihleri arasındaki açılış turnuvasına başlayan turnuva toplamda 8 hafta devam edecek.

Tek eleme playofflarıyla devam eden çift eleme grubu aşamasından oluşan bağımsız turnuvaların her birinin galibi 30,000 $ (24,086. 71 £) sahibi olacak.

Etkinlik serisinin amacı, birçok espor turnuvası üzerinde ciddi bir etkisi olan küresel pandemi olan koronavirüsün bıraktığı boşluğu doldurmak. ESL Pro League ve takımın sahip olduğu FLASHPOINT ligi devam eden salgından etkilenen turnuvalar arasına girmişti. Düzenlenen bu etkinlikte dünya çapında iptal olan birçok etkinliğin yeri doldurulmaya çalışılacak.

RuHub CEO’su Anton Oleinik ortaklık hakkında şunları söyledi: “#HomeSweetHome turnuva serisiyle ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Şimdi zor bir sorunla karşı karşıyayız: çevrimiçi formatta olabildiğince çok ilginç olayı izleyicileri yansıtmak ve olayların iptalinden mümkün olduğunca boşlukları doldurmaya çalışmak. Sağlığınıza iyi bakın, ailenizle ilgilenin ve favori takımlarınızın oyunlarını evden izleyi. Bu, espor sektörü için en iyi destek olacaktır. 

RuHub, bu ayın başlarında Rusya’nın FLASHPOINT yayın haklarını satın alarak, etkinliği Twitch kanalında yayınlamayı planlarının arasına koydu.

RuHub, FLASHPOINT yayın haklarını da satın aldı

ESforce Holding şirketi RuHub, Counter-Strike: Global Offensive ligi FLASHPOINT’in Rusya yayın haklarını satın aldığını açıklamıştı. Takımın sahip olduğu ligin açılış sezonu 13 Mart tarihinde şirketin Los Angeles’taki stüdyosunda başlayacak.

FLASHPOINT, hem Twitch hem de YouTube’da aktif olacak, ancak bu lig için duyurulacak bir medya hakları anlaşmasının ilk örneği oldu. RuHub ligi Twitch kanalında yayınlayacak.