Ana sayfa Global Haberler God of War Üçüncü Yıldönümünü Kutladı

God of War Üçüncü Yıldönümünü Kutladı

57

Bugün, God of War ‘ın (2018) üçüncü yıl dönümü ve internetin her yerinden hayranlar oyunu kutlamak için bir araya geliyor.

PS4’te yayınlanan birçok konsola özel oyun arasında God of War, en sevilen oyunlar arasında listenin en başında yer alıyor. Bugün itibariyle, God of War (2018) artık üç yaşında. Oyuna olan bu sevgi ve takdir, God of War’ın üçüncü yıl dönümünde kesinlikle hissedilebilir.

https://twitter.com/SonySantaMonica/status/1384537595288297488

Hayranlar Twitter’da Oyunun Yıldönümünü Kutluyor

Hayranlar, God of War’ın üçüncü yıl dönümünü güzel sözlerle ve oyundaki en sevdikleri anlardan GIF’lerle kutlamak için Twitter’ın her yerine akın etti. Stüdyonun resmi Twitter sayfasından yapılan bir çekiliş duyurusu var. Bu duyuruya göre hayranlar, oyunun ücretsiz bir kopyasıyla birlikte God of War’ın koleksiyon ürünlerini (Tişört, kupa, tablo gibi geniş bir koleksiyon) ücretsiz bir şekilde alma şansına sahip olacaklar. Kaçırılmayacak bir çekiliş gibi görünüyor.

Yeni Oyun Tarihi Henüz Net Değil

God of War’ın yeni serisi Ragnarok geçen yılın başlarında duyurulmuştu. Verilen resmi bir çıkış tarihi ve bilgi yoktu, sadece oyuna karşı bir ön izleme vardı. Oyunun 2022’ye itildiğine dair sosyal medya üzerinden söylentiler olsa da, 2021’in sona ermesine daha çok var ve hayranların Kratos ve Atreus’un hikayesinin devamını 2021’de görmeleri hala bir ihtimal dahilinde. Özellikle evlerimize kapandığımız bu pandemi sürecinde oyun şirketleri bizleri şaşırtabilir. God of War PS4 için mevcut.

Daha fazla içerik için tıklayın

Bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz!