Ana sayfa Global Haberler GeForce NOW Kütüphanesine 7 Yeni Oyun Eklendi

GeForce NOW Kütüphanesine 7 Yeni Oyun Eklendi

217
GeForce NOW’a 7 yeni oyun geldi

NVIDIA’nın bulut oyun servisi GeForce Now her hafta kütüphanesine eklediği yeni oyunlarla büyümesini sürdürüyor. GeForce Now bu hafta ise yepyeni 7 oyunu kütüphanesine ekleyerek oyun tutkunları ile paylaşmaya başladı.

Geçen yıldan beri Türkiye’de olan GeForce Now yeni haftaya yeni oyunlar ile başlıyor. Iron Galaxy Studios ve Epic Games Publishing’in sunduğu Brawler Royale, bu hafta platforma eklenen oyunlar arasından dikkat çeken yapımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bu hafta GeForce NOW Powered by GAME+’a eklenen oyunlar;

  • Tyrant’s Blessing (Steam ve Epic Games Store Yeni Sürüm)
  • Farthest Frontier (Steam Yeni Sürüm)
  • Arcade Paradise (Steam ve Epic Games Store)
  • Cult of the Lamb (Steam)
  • Rumbleverse (Epic Games Store)
  • Warhammer 40,000: Mechanicus (Epic Games Store)
  • Infinite Lagrange (Steam)GeForce NOW Kütüphanesine 7 Yeni Oyun Eklendi

GeForce NOW ile indirmeden oyun oynanıyor

GeForce NOW’ın PC, Mac, iOS ve tarayıcıdaki uygulamalarında, üyelerini direkt olarak tercih ettikleri dijital mağazaya yönlendirmek amacıyla yerleştirilen bir “AL” butonu bulunuyor. Bu buton sayesinde oyuncular diledikleri içeriği pratik bir şekilde satın alabiliyor veya platforma özel ücretsiz oyunlara ulaşabiliyor. Ayrıca GeForce sistemi bulut akışı ile indirirken beklemeye gerek kalmadan, oyun severlerin diledikleri oyuna anında ulaşabilmelerini sağlıyor.GeForce NOW Kütüphanesine 7 Yeni Oyun Eklendi

Yüksek sistem gereksinimleri artık sorun değil

Bulut sistemi ile oyuncular bulut bilgisayarlara bağlanarak kendi sistemlerinin yetersiz kalacağı yüksek sistem gereksinimli oyunları da deneyimleyebiliyor. EA Games ve Respawn Entertainment yapımı popüler battle royale oyunu Apex Legends gibi yüksek sistem gereksinimli oyunları uzaktan bağlantı ile oynamayı mümkün kılıyor.

Oyuncular Apex Legends’ın yeni sezonu Hunted’ı yeni karakter Vantage’ı, yenilenmiş Kings Canyon haritasını ve birçok özelliği bulut kalitesi ile deneyimleyebiliyor.

Oyun dünyası ve oyun sektörü ile ilgili daha fazla bilgi için Hubogi‘yi takip etmeye devam edin!