Football Manager 2022 için Ücretsiz Deneme Fırsatı

  118
  Football Manager 2022 için Ücretsiz Deneme Fırsatı
  Football Manager 2022 için Ücretsiz Deneme Fırsatı

  Football Manager 2022 için Ücretsiz Deneme Fırsatı! Football Manager serisi her yıl yeni bir oyun ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Serinin tutkunları ise her yeni yılın oyununu denemek ve yapılan değişiklikleri görmek, tecrübelerini artırmak istiyor. Football Manager cephesinden bu yılın oyununu denek isteyenleri mutlu edecek yeni bir haber geldi.

  Football Manager 2022 için Ücretsiz Deneme FırsatıFootball Manager 2022 ücretsiz indirilir mi?

  Her yıl SEGA tarafından sunulan futbol simülasyon oyunu, menajerlik tecrübesini son derece gerçek bir şekilde yaşatmayı hedefliyor. Steam’in açıklamasına göre oyun bugünden itibaren ücretsiz olarak erişilebilir olacak. Oyunu Steam’de bulunan mağaza sayfasına giderek hemen indirebilirsiniz. Oynamaya başladıktan sonra bu süreç içinde saat sınırlandırılması yoktur.

  Football Manager 2022 için Ücretsiz Deneme FırsatıFootball Manager 2022 için sistem gereklilikleri

  İşlemci: Intel Core 2 veya AMD Athlon 64 @1.8GHz + işlemciler

  Bellek: 4 GB RAM

  Ekran Kartı: Intel GMA X4500/NVIDIA GeForce 9600M GT/AMD Mobility Radeon HD 3650 – 256 MB

  Depolama: 7 GB boş disk alanı – SSD önerilir

  İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 sadece 64 bit versiyonlar

  Temel düzeyde bir donanım gereksinimi bulunuyormuş gibi görülse de oyun içeriğine baktığımızda daha üst düzey bir donanıma ihtiyaç duyulabilir. Çünkü temel gereksinimler; 2B kamera, az lig ve az oyunculu bir menajerlik temel alınarak belirleniyor. Kullanıcıların seçecekleri ayarlara göre de sistem gereksinimleri artabiliyor. Örneğin 3D kamera (gerçek stadyum kamerası), çok sayıda oyun ligi yönetimi ve çok sayıda oyuncu yönetimi gibi bir oynayış tercih ediyorsanız hem donanım bakımından daha üst düzey hem de depolama birim tercihi olarak SSD kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunun dışında oyuna ilk başladığınızda ekran kartı sürücü güncellemesi karşınıza çıkacaktır. İlk adımda güncelleyerek başlayın. Yıldız puanı gördüğünüzde yaklaşık olarak 3.5-4 yıldız arası alırsanız eğlenceli bir oyun deneyimleyebilirsiniz. Fakat 1-2 yıldız aralığında kariyere geçerseniz oyun verimliliğinde ciddi bir düşüş yaşayabilirsiniz.

  Football Manager 2022 için Ücretsiz Deneme FırsatıFootball Manager 2022 fiyatı ne kadar?

  Ücretsiz oynama imkanı kapsamında daha uzun süreli indirim zamanı da sağlayan SEGA, normal satış ücreti 499 TL’den 334 TL’ye düşürmüş durumda. İkinci seçenek ise Xbox Game Pass PC aboneliği. Aşağı yukarı 2 yıldır yeni FM oyunları aboneliğe eklenerek bir yıl kalmaya devam ediyor.

  Gelecek haberler ve daha fazlası Hubogi’yi için takipte kalabilirsiniz.