Ana Sayfa Espor Fnatic, PCSpecialist ile Partner Olduğunu Duyurdu

Fnatic, PCSpecialist ile Partner Olduğunu Duyurdu

970
fnatic-pcspecialist-ile-partner-oldugunu-duyurdu

Avrupa’nın en büyük espor organizasyonlarından biri olan Fnatic, bilgisayar üreticisi PCSpecialist ile partnerlik anlaşması imzaladığını duyurdu.

Yapılan bu yeni partnerlik anlaşmasına göre Avrupalı bilgisayar üreticisi PCSpecialist, Fnatic için yeni bilgisayarlar tasarlayacak. Özel tasarım bu bilgisayarlar, hem oyuncuların antremanlarında hem de yeni oyuncuların eğitilmesin de kullanılacak. Dünyaca ünlü espor organizasyonu Fnatic birçok oyun liginde mücadele veriyor. Bu oyunların arasında CS: GO, League of Legends, Fortnite ve Dota 2 gibi popular oyunlar yer alıyor.

Bu partnerlik kapsamında organizasyonun tüm takımlarındaki oyunculara özel tasarım bilgisayarlar temin ettirilecek. Bununla birlikte partnerlik kapsamında Fnatic ve PCSpecialist takımlar için birçok özel içerik üretecek. Aynı zamanda tüm dünyada satışa sunulacak olan “Fnatic Gaming PC” organizasyonun hayranlarıyla buluşacak.

Bu partnerliğin duyurulmasının ardında PCSpecialist Müdürü John Medley açıklama yaptı: “Oyunlar her zaman PCSpecialist’in bir parçası oldu. Dünyanın önde gelen espor organizasyonlarından biriyle partner olmak bizi son derece heyecanlandırırken aynı zamanda gururlandırıyor. Fnatic takımlarının yeni donanımları, profesyonel oyuncuların 2020 yılında hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak.”

Bu açıklamayla birlikte partner Fnatic de açıklama yaptı. Fnatic Baş Oyun Sorumlusu Patrik Sättermon ise şunları söyledi: “Mükemmel bir donanım partnerimiz oldu. Ekip, oyuncularımızın ekipman konusundaki eksiklerini anlayabiliyor. Oyuncularımızın beklentilerinin de üstünde imkanlar sunarak onlara performanslarını gösterebilme şansı veriyor. Ayrıca Avrupa’daki oyun klasmanında bir üst seviyeye çıkacağımızdan eminiz.”

PCSpecialist, Fnatic için çok avantajlı bir partner!

PCSpecialist ile kurduğu ortaklıktan sonra tasarlanacak bilgisayarlar Fnatic’in Londra, Berlin ve Kuala Lumpur da dahil olmak üzere birçok tesisinde kullanılacak. Tasarımlar Corsair, Samsung ve Seagate’den birçok parça içeriyor. Tasarlanan bu bilgisayarlar Avrupa’da da satın alınabilecek. İngiltere’de ise bazı teknoloji marketlerinde satışa sunulacak.

Tüm bu gelişmelerle birlikte yeni üretilecek bilgisayarın özellikleri de paylaşıldı. Bilgisayar hayranlarının isteklerine göre özel olarak tasarlanabileceği gibi aynı zamanda içindeki donanımlar da eklenip çıkarılabilecek. Bu özel tasarım bilgisayarlar PCSpecialist’in resmi internet adresinden satın alınabilir. Bilgisayarın bazı özellikleri ise şu şekilde;

  • AMD Ryzen™ 7 3700X Processor
  • AMD Radeon™ RX 5700 XT Graphics
  • 16GB Corsair VENGEANCE RGB Pro 3200MHz RAM
  • 500GB Samsung 970 EVO PLUS M.2 NVMe SSD
  • ROG Strix B450-F Gaming motherboard
  • 2TB Seagate Barracuda HDD
  • Windows 10 Home

Bu partnerlik anlaşmasıyla birlikte dünyaca ünlü espor organizasyonu Fnatic’in hayranlarından nasıl geri dönüş alacağı merakla bekleniyor.