Ana sayfa Global Haberler Fnatic İle Hello Kitty İşbirliği Yapıyor!

Fnatic İle Hello Kitty İşbirliği Yapıyor!

686
Fnatic İle Hello Kitty İşbirliği Yapıyor!
Fnatic İle Hello Kitty İşbirliği Yapıyor!

Dünya’nın önde gelen espor kulüplerinden Fnatic ile Hello Kitty giyim koleksiyonu konusunda işbirliğine vardı. Uzun zamandır Uzak Doğu pazarına etkili bir giriş yapmak için çalışmalar yürüten Fnatic, çareyi Hello Kitty’de buldu. Koleksiyon satışa sunulmaya başlandı. Koleksiyonun geri kalan birçok parçası da 2019 bitmeden satışa sunulacak.

Merkezi Londra olan Fnatic’in Ceo’su Sam Matthew bu birliktelik hakkında şunları söyledi: “Hello Kitty, dünya çapında tanınan bir simge. Biz onu araştırmaya, büyütmeye ve yukarılara çıkarmaya devam ederken, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarına kendimizi tanıtmak için Sanrio ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.”

Japon şirket Sanrio tarafından üretilen Hello Kitty, şu anda dünyada en çok tanınan çizgi karakterlerden biri. Çıkışını tekstil, giyim gibi ürünlerle yapan Hello Kitty zaman içinde gelişerek daha büyük bir marka haline geldi ve oldukça popülerleşti.

Bu anlaşmayla birlikte Hello Kitty, Fnatic temalı olan ürünler üretecek. Jogger, şapkalar, ceketler, formalar, tişörtler, fare altlıkları, çıkartmalar ve klavyeler üretecek.

Sanrio COO ve İş Geliştirme Başkanı Craig Takiguchi, “Lider bir yaşam tarzı markası ve espor dünyasının öncülerinden biri olan Fnatic, oyun alanındaki tüketici temas noktalarımızı genişletmeye çalışırken, amiral gemisi karakterimiz için mükemmel bir ortak. Bu eğlenceli, ancak beklenmedik koleksiyon, Hello Kitty’nin ikonik imajını, Fnatic’in mükemmel yaşam tarzı geçişi için oyun tasarımlarıyla birleştiriyor. Bu programı Fnatic ile başlatmak ve Hello Kitty’yi yeni bir izleyici kitlesine tanıtmak istiyoruz.” dedi.

Bu şekilde Fnatic Japonya pazarına girmiş oldu. Şirket yalnızca çok sevilen Hello Kitty ile anlaşma yapmakla kalmadı. Aynı zamanda Chillblast, Newzoo, Strafe, OnePlus, AMD, LeTou ve Rivalry ile de partner oldu.

Şu anda shop.fnatic.com adresinden Fnatic X Hello Kitty koleksiyonunu satın alabilirsiniz. Ayrıca Facebook, Instagram ve Twitter adreslerinden Fnatic’i takip ederek koleksiyonun yeni parçalarından da hemen haberdar olabilirsiniz.