Ana sayfa Türkiye'den Haberler Espor Festivali Tarihi Açıklandı!

Espor Festivali Tarihi Açıklandı!

357
Espor Festivali Tarihi Açıklandı!
Espor Festivali Tarihi Açıklandı!

Espor Festivali Tarihi Açıklandı! – Hubogi 1. espor Festivali tarihi geçtiğimiz günlerde açıklandı. Yalova Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan organizasyon katılımcılarına kapılarını 12 Mayıs tarihinde açacak.

12 Mayıs’ta başlayacak ve iki gün sürecek olan organizasyonda bir çok farklı oyunda turnuvalar gerçekleştirilecek. Turnuvaya dahil olmak için ön elemeleri geçmek gerekiyor. 29 Nisan son başvuru tarihi olarak belirlenen organizasyonda 5 As + 2 Yedek oyuncudan oluşacak takımlar ile turnuvalara dahil olunabilir. 12 Mayısta gerçekleştirilecek olan organizasyonda popüler e-spor oyunlarının turnuvaları gerçekleştirilecek.

Yalova Gençlik merkezi 90. Yıl Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan etkinliğe katılım için Yalova Üniversitesi öğrencisi olmak şartı bulunuyor. Ayrıca etkinlik girişinde öğrenci kartı zorunlu olacak.

Etkinlik boyunca turnuva alanlarının yanı sıra izleyiciler içinde özel alanlar yer alacak. Ana bilgisayar ile verilecek olan canlı yayın etkinliğin gerçekleşeceği alan dışında dijital yayın ortamlarında da canlı olarak yayınlanacak.

12 Mayıs’ta büyük finallerin gerçekleştirileceği organizasyon için son başvuru 29 Nisan tarihinde. Organizasyon hakkında ayrıntılı bilgiye tiny.cc/1eSporFestivaliForm adresinden ulaşabilirsiniz.