Ana sayfa Espor ESL, Marvel Super War Oyununun Esporu İçin NetEase ile Partner Oldu

ESL, Marvel Super War Oyununun Esporu İçin NetEase ile Partner Oldu

86

ESL, Marvel Super War Oyununun Esporu İçin NetEase ile Partner Oldu! Turnuva organizatörü ESL’nin Avustralya şubesi ESL Australia, Çinli internet teknolojisi şirketi NetEase ile partner olduğunu duyurdu.

Partnerlik, her iki tarafın da yakın zamanda Avustralya ve Yeni Zelanda’da piyasaya sürülen mobil MOBA kategorisine giren Marvel Super War üzerinde yeni projelerini kapsayacak. ESL, Avustralya’da Marvel Super War’un lansmanının bir parçası olarak iki çevrimiçi turnuva düzenlerken, NetEase oyuncuların rekabet etmeleri için mümkün olan en iyi çevrimiçi deneyimi sağlamak için özel Avustralya sunucularını oyuncular için geliştirecek.

ESL Yayıncı Geliştirme Başkanı Ben Green, partnerlik hakkında şu yorumu yaptı: “Böylesine iyi bilinen bir IP üzerinde NetEase ile işbirliği yapabilmek, ESL’de bizim için büyük bir fırsat oluyor. Mobil espor ekosisteminde daha önce eksik olan boşlukları doldurmayı hedefliyor ve tüm platformlardaki oyunculara mobil esporlara başlama fırsatı veriyoruz. “

ESL turnuvayı tanıtmak için, rekabetçi oyun için ipuçları ve püf noktaları da dahil olmak üzere bir dizi içerik oluşturmak için Avustralyalı içerik oluşturucularla güçlerini birleştiriyor. Marvel Super War şu anda Güneydoğu Asya’da 13 ülkede oyuncularla buluştu.

esl-marvel-super-war-oyununun-esporu-icin-netease-ile-partner-olduESL Mobil Espor Ekosistemine Büyük Katkı Sağlıyor

ESL, son yıllarda mobil esporlara verdiği önemi giderek artırdı. Şirket, şimdi altıncı sezonunda olan, yinelenen bir Mobile Open etkinliği düzenlemek için AT&T ile ortaklık kurmuştu. Bu yılın başlarında şirket, Polonya’nın Katowice kentinde oyun için özel bir prodüksiyon stüdyosu kurulması da dahil olmak üzere PUBG MOBILE’ın espor operasyonlarının ticari ortağı olmuştu.