Ana Sayfa Global Haberler ESA İptal Olan E3 2021’nin Tarihi Duyuruldu!

ESA İptal Olan E3 2021’nin Tarihi Duyuruldu!

853
ESA İptal Olan E3 2021'nin Tarihi Duyuruldu!
ESA İptal Olan E3 2021'nin Tarihi Duyuruldu!- HUBOGİ

ESA İptal Olan E3 2021’nin Tarihi Duyuruldu! Korona virüs sebebiyle bu yıl iptal edilen E3 fuarının gelecek yıl programının tarihi resmi olarak açıklandı. Büyük bir değişim ile gelecek yıl yapılması planlanan fuarda katılımcıları büyük sürprizler bekliyor gibi.

Korona virüs salgının sebebiyle alınan tedbirler sonucunda iptal edilen E3 2020 fuarı sonrasında organizasyon yetkililerinden gelecek yıl programı hakkında bilgiler geldi. Bu yılki fuarın iptali katılımcıları online tanıtımlar ve konferanslar gibi seçeneklere yönlendirdi. E3 2021 için kolları sıvayan organizasyon yetkilileri tarih hakkında da resmi açıklamayı yaptı.

Fuar organizasyon firması ESA (The Entertainment Software Association) E3 2021’in 15 – 17 Haziran 2021 tarihleri arasında gerçekleştirileceğini belirtti. Fuar ile ilgili henüz bir detay paylaşılmamış olsa da gelecek yıl yepyeni bir şekilde E3 olacağı sinyalleri verildi.

Sony’nin fuardan ayrılması ile büyük bir ün kaybeden E3 gelecek yıl nasıl bir yüz ile karşımıza çıkacak merak ediliyor. Geçtiğimiz yıl nispeten kötü bir fuar ile katılımcılara ev sahipliği yakan E3, bu yıl korona virüs salgını yüzünden etkinliği iptal etmek zorunda kaldı. 2021 yılı için oldukça umutlu konuşan organizasyon yetkilileri karşımıza neler ile çıkacak hep birlikte göreceğiz.

ESA İptal Olan E3 2021’nin Tarihi Duyuruldu! E3 2021 için verilen 15 – 17 Haziran tarihleri Korona virüs salgının son bulması durumunda yapılması planlanan tarih olarak karşımıza çıkıyor. Salgın nasıl bir ilerleme sergileyecek ve dünya ne zaman bu durumdan kurtulacak bilinmiyor. Ancak uzmanlar salgının sona ermesinden sonra uluslararası seyahatlerde büyük bir değişiklik olacağı ve yepyeni bir dönemin geleceğini söylüyor. Bu durumda E3 gibi uluslararası katılımcıların oldukça önemli olduğu festivaller durumdan oldukça fazla etkilenecek gibi gözüküyor. Önümüzdeki dönemde ESA’nın E3 2020 hakkında yeni açıklamalar ve gelişmeler yayınlaması da bekleniyor.