Epic Games Store Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Açıkladı!

  474
  Epic Games Store Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Açıkladı!
  Epic Games Store Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Açıkladı!

  Epic Games Store verdiği ücretsiz oyunlarla adından bir hayli söz ettiriyor. Oyuncuları da fazlasıyla mutlu eden bu kampanya son bir ay içerisinde hiç görmediği kadar ilgi gördü diyebiliriz. GTA V’in hediye edileceği dedikodularıyla başlayan meraklı bekleyiş yerini Epic Games Store’a olan hayranlığa bıraktı desek yanlış olmaz sanırım. Son bir ay içerisinde verilen ücretsiz oyunlar sırayla; GTA V, Sid Meier’s Civilization VI, Borderlands: The Handsome Collection ve Overcooked. Reddit’te sızdırılan takvime uymayan tek oyun ise Overcooked. Son hafta hediye edileceği sızdırılan ARK: Survival Evolved yerine orada bulunuyor. Ancak bu haftanın ücretsiz oyunu konusunda meraklanmanıza gerek yok. Epic Games Store’un, Facebook reklamında görünen oyun ARK: Survival Evolved oldu.

  Sızdırılan bilgiye göre ARK: Survival Evolved oyununun geçtiğimiz hafta ücretsiz olması bekleniyordu. Ancak onun yerine Overcooked ücretsiz oldu. Bu hafta ücretsiz olması planlanan oyun hakkında elimizde bir bilgi mevcut değildi. Ta ki Epic Games Store’un Facebook reklamını görünceye kadar. Geç olsun da güç olmasın. ARK: Survival Evolved bu akşam 18.00’dan, 18 Haziran 18.00’a kadar ücretsiz olacak.

  Gratuit jusqu'au 11 juin

  ARK: Survival Evolved : Gratuit sur PC jusqu'au 11 juin. À vous pour toujours sur l'Epic Games Store. #EpicMegaSale

  Epic Games paylaştı: 2 Haziran 2020 Salı

  ARK: Survival Evolved

  epic-games-storeun-bu-haftaki-ucretsiz-oyunu-aciklandiBildiğiniz üzere ARK: Survival Evolved dinozorlara karşı verdiğimiz hayatta kalma mücadelesini konu alan bir oyun. Uzaylılar tarafından dinozorların olduğu bir simülasyona gönderildiğiniz oyunda, devasa dinozorların arasında hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Ancak bu dinozorlar yalnızca düşman değil, dinozorları evcilleştirebilirsiniz. Devasa yapılar yapabildiğiniz oyunda teknolojik silahlar da elde edebiliyorsunuz.

  Arkadaşlarınızla birlikte oynayabildiğiniz oyun bu şekilde daha da eğlenceli olacaktır. Yüzlerce kişiyle aynı sunucuda bulunduğunuzu da hatırlatalım. Yaptığınız yapılar, üzerinizde veya depoda bulunan eşyaların her biri oyunda kayıtlı kalıyor. Bu sayede gelişiminize sürekli olarak devam edebiliyorsunuz.

  epic-games-storeun-bu-haftaki-ucretsiz-oyunu-aciklandi

  İçerik açısından oldukça zengin olan ARK: Survival Evolved’da, daha önce bahsettiğimiz gibi dinozorları evcilleştirebilir, kabile kurabilir, mistik yaratıkları çağırabilir, tarıma yönelebilir, karakterinizi özelleştirebilir ve çeşitli yetenekler kazandırabilirsiniz.

  Eğer bir sorun yaşanmazsa, Epic Games Store oyunu bugün 18.00 ile 18 Haziran 18.00’a kadar ücretsiz olarak oyunculara sunacak. Oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak.

  ARK: Survival Evolved Sistem Gereksinimleri

  epic-games-storeun-bu-haftaki-ucretsiz-oyunu-aciklandiMinimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 ya da daha iyisi
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB ya da daha iyisi
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i7-9700k / AMD Ryzen 2600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX960 / AMD Radeon R7 240
  • VRAM: 4 GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan