Ana Sayfa Espor Efsanevi CS: GO Oyuncusu Patrik Lindberg Dignitas’a Transfer Oldu

Efsanevi CS: GO Oyuncusu Patrik Lindberg Dignitas’a Transfer Oldu

1154
HUBOGI-efsanevi-cs-go-oyuncusu-patrik-lindberg-dignitasa-transfer-oldu
HUBOGI-efsanevi-cs-go-oyuncusu-patrik-lindberg-dignitasa-transfer-oldu

Efsanevi CS: GO Oyuncusu Patrik Lindberg Dignitas’a Transfer Oldu! Son zamanlarda Counter Strike Global Offensive turnuvalarına ara verilmesiyle birlikte organizasyonlar transfer konularını değerlendirmeye başladılar. Takımlarını iyileştirmek ve yeni sezona iyi hazırlanmak isteyen takımların çoğu yeni transfer ataklarını açıklamaya başladı. Bunlardan en önemlisi ise efsanevi oyuncu Patrik “f0rest” Lindberg’in transferi!

CS: GO sahnesinin efsane isimlerinden “f0rest” geçtiğimiz günlerde 2012 senesinden beri yer aldığı ve bu sayede adını duyurduğu takımı Ninjas in Pyjamas’tan ayrılacağını duyurmuştu. Bu açıklamanın üzerine Ninjas in Pyjamas takımının sosyal medya hesabından oyuncunun Dignitas takımına transfer olacağı açıklandı.

Dignitas yaptığı bu transfer için son derece büyük hazırlıklara başladı. Bu transfer ile birlikte f0rest’ın yeni takım arkadaşları, uzun seneler birlikte mücadele ettiği oynadığı Adam Friberg, ichard “Xizt” Landström ve Christopher “GeT_RiGhT” Alesund olacak.

Patrik Lindberg transferi sonrası Ninja in Pyjmas’ın yeni oyuncuları kimler olacak?

Patrik “f0rest” Lindberg’in transferinden sonra Ninja in Pyjmas takımı kadrosunu genç isimlerle dolduracağını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde 22 yaşında Gamer Legion takımından Tim “nawwk” Jonasson’ı transfer ettiğini duyurdu. Oyuncu efsanevi oyuncu f0rest’ın yerine geliyor olsa da geçmişe dayanan bir profesyonel hayatı yok.

Ara sezonla birlikte devam eden transferlerin bir diğeri ise Gamer Legion takımının Tim Jonasson yerine eski NiP oyuncusu William “draken” Sundin’i transfer etmesi oldu.

Dignitas takımının bu efsanevi oyuncu transferlerinden sonra takımın 5. oyuncusunun Norveçli genç oyuncu Håkon “hallzerk” Fjærli olması bekleniyor.

Görünüşe göre espor tarihinde ilk kez Ninja in Pyjamas takımı efsane oyuncuların bulunduğu kadrosundan ayrı bir kadroyla mücadele edecek. Birçok ismi efsanevi oyunculara dönüştüren takımın bu genç isimleri de geliştirip yol göstereceği düşünülüyor. Yeni kurulan Dignitas kadrosuna bakılacak olursa, yapılan genç oyuncu transferleriyle CS: GO liginde büyük mücadeleler olacak gibi gözüküyor.

Takımların yeni sezon için tahmini kadroları ise şu şekilde;

NiP

Jonas “Lekr0” Olofsson

Simon “twist” Eliasson

Fredrik “REZ” Sterner

Nicolas “Plopski” Gonzalez Zamora

Tim “nawwk” Jonasson

Dignitas

Adam “friberg” Friberg

Richard “Xizt” Landström

Christopher “GeT_RiGhT” Alesund

Patrik “f0rest” Lindberg

Håkon “hallzerk” Fjærli

GamerLegion

Dennis “dennis” Edman

Alfred “RuStY” Karlsson

Hampus “hampus” Poser

Fredrik “freddieb” Buö

William “draken” Sundin