Ana sayfa Global Haberler Disney ve Kabam Disney Mirrorverse Oyununu Duyurdu

Disney ve Kabam Disney Mirrorverse Oyununu Duyurdu

842
HUBOGI-disney-ve-kabam-disney-mirrorverse-oyununu-duyurdu

Disney, Kabam partnerliği kapsamında oyuncuları farklı bir evrene davet ettiği yeni aksiyon mobil RPG oyunu olan Disney Mirrorverse oyununu duyurdu.

Disney ve Kabam bugün mobil cihazlar için tamamen yeni bir aksiyon rol yapma oyunu (RPG) olacak Disney Mirrorverse oyununu duyurdu. Disney Mirrorverse, oyuncuları hayranların daha önce hiç görmediği klasik Disney ve Pixar karakterlerinin ve dünyalarının geliştirilmiş, güçlendirilmiş hallerini içeren yepyeni aksiyona hazır bir evrene taşıyacak.

Bu yepyeni, görsel olarak çarpıcı macerada oyuncular, Mirrorverse için özel olarak tasarlanan ve hayal edilen güçlü Guardians ekibini bir araya getirecekler. İnanılmaz güçler, oyuncuları bu büyüleyici dünyayı ele geçirmekle tehdit ediyor. Oyuncular bu yeni oyunda her daim savaşa hazır olmalı, kötü bir tehdidi yenmeli ve Mirrorverse’u savunmak için bir yolculuğa çıkmalı.

Disney Mirrorverse ilk olarak Filipinler’de oyunculara sunulacak

Disney’in mobil RPG oyunu Disney Mirrorverse, yakın zamanda Filipinler’de bölgesel beta testine girecek. Filipinler dışındaki bölgelerde olan oyuncular için ise ne zaman erişime açılacağı henüz belli değil. Gelişmeleri takip etmek isteyen oyuncular ise oyunun resmi internet adresine davet edildi.

Kabam CEO’su Tim Fields: “Kabam, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların yeni kurgusal dünyaları keşfetmelerine ve sevdikleri karakterlerle hikayeler oluşturmasıyla tanınıyor. İlgi çeken Disney ve Pixar karakterlerini bir araya getirmekten ve her birini hayranların daha önce hiç görmediği kahramanlık dolu bir macerada sunmaktan heyecan duyuyoruz. Önümüzdeki aylarda, bu sürükleyici ve ilgi çekici macerayı gerçekleştirmek ve geliştirmek için Disney’deki arkadaşlarımızla yakın çalışacağız. ”

Disney kadrosundan Sean Shoptaw:“Disney Mirrorverse, ikonik Disney ve Pixar karakterlerinin ve hikayelerinin cesurca yeniden canlandırılmasını temsil eden bir oyun olacak ve Kabam ile birlikte çalışarak bu orijinal evreni hayata geçirmek için çok mutluyuz. Bu çarpıcı yeni macera, Disney hayranlarına ve zorlu RPG hayranlarına hitap edecek. Stellar Mirror’ın diğer tarafında neler olduğunu göstermek için sabırsızlanıyoruz.”