Ana Sayfa Global Haberler Diablo 3’ün Nintendo Switch’te Olacağı Resmen Açıklandı

Diablo 3’ün Nintendo Switch’te Olacağı Resmen Açıklandı

1228
Diablo 3’ün Nintendo Switch’te Olacağı Resmen Açıklandı
Diablo 3’ün Nintendo Switch’te Olacağı Resmen Açıklandı

Diablo 3’ün Nintendo Switch’te Olacağı Resmen Açıklandı. Nintendo ile Blizzard arasındaki bağlar yeni iş ortaklığıyla güçleniyor.

Diablo III Eternal Collection, oyunun orijinal versiyonunu, Reaper of Souls genişletmesini, Necromancer paketini ve yakın zamanda açılan Themed Seasons da dahil olmak üzere tüm içerik güncellemelerini içerir.

İster tek bir Switch’ten yerel bağlantıyla oynayan dört kişi olsun, ister kablosuz veya çevrimiçi olarak birden fazla konsolu birbirine bağlamak olsun, Switch sürümü, çeşitli şekillerde 4 oyunculu oyunları destekler.  Bu yeni sürüm aynı zamanda tek bir Joy-Con ie oynama seçeneği de dahil olmak üzere Switch’in çeşitli kontrol şemalarını destekliyor.

Diablo 3, Eylül ayının ikinci yarısında piyasaya sürülecek Nintendo’nun yeni çevrimiçi hizmetinden yararlanacak. Bulut hizmeti ile hesaplarını kaydeden oyuncular kolayca diğer Switch’ten kendi profillerine erişim sağlayabilecekler. Oyun, Switch’inizi çevrimiçi moda gelince ilerlemenizi yüklemek üzere çevrimdışı olarak da oynanabilecek.

Blizzard’ Diablo 3’ün neden Switch’e sürülecek ilk oyunları olduğunu açıkladı.

Kıdemli Yapımcı Pete Stilwell,”Sanırım başlamak için doğru oyun” açıklamasında bulundu. “Diablo’nun içinde zaten harika bir konsol oyunu var. Bence bu iş  bizi Nintendo’ya bağlamak ve onlarla bir ilişki kurmak için çok iyi bir yol olacak.”

Blizzard, 2003 yılında Game Boy Advance’a üç isim getirirken, iki şirket arasındaki son büyük işbirliği, 2000 yılında piyasaya sürülen StarCraft 64 olmuştu.

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!