Ana sayfa Global Haberler Crytek, Yeni Oyunu Hunt: Showdown İçin Kapalı Alpha Tarihini Duyurdu

Crytek, Yeni Oyunu Hunt: Showdown İçin Kapalı Alpha Tarihini Duyurdu

629
Crytek, Yeni Oyunu Hunt: Showdown İçin Kapalı Alpha Tarihini Duyurdu
Crytek, Yeni Oyunu Hunt: Showdown İçin Kapalı Alpha Tarihini Duyurdu

Crytek, Yeni Oyunu Hunt: Showdown İçin Kapalı Alpha Tarihini Duyurdu! – Hubogi 31 Ocak 2018 tarihinde oyuncular Hunt: Showdown kapalı alpha sürecine katılmaya hazırlanıyor.

Crytek’in heyecanla beklenen yeni oyunu Hunt: Showdown, PvE ve PvP oynanışı bir araya getiren rekabetçi yapısı, türe getirdiği yenilikçi oyun dinamikleri, etkileyici atmosfere sahip evreni, her defasında size farklı sürprizler hazırlayan haritaları ve Cryengine’in gücünü arkasına almış harika grafikleri ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Her maçta on oyuncuya kadar ister tek kişi, istenirse de ikili takımlar şeklinde oynanabilecek Hunt: Showdown’da yaratıkları ya da rakip oyuncuları avlayarak ganimetleri elde etmek mümkün olacak. Kapalı Alpha süreci boyunca yeni silah, ekipman ve düşmanlar gibi içerikler oyuna eklenmeye ve test edilmeye devam edilecek.

Hunt: Showdown ekibi için çok önemli olan bu kapalı Alpha sürecinde, ekip oyuncuların geri bildirimlerini dikkate alarak, oyunu son haline getirmek adına çok önemli bir aşama kat etmeye hazırlanıyor. Kapalı Alpha ile oyunu önceden oynayıp, önemli bir görevi yerine getirecek oyuncular ise rast gele seçilecek ve seçilen oyuncular mail yolu ile davetiyelerini edinip, Steam üzerinden kapalı Alpha sürecine katılabilecekler.

31 Ocak 2018’de kapalı Alpha testi başlayacak olan Hunt: Showdown’ı merak eden oyuncular için kayıtlar hala devam ediyor. Hunt: Showdown’a kayıt olmak ve Alpha testine katılma şansını elde etmek için:

https://www.huntshowdown.com adresini; oyunun tanıtım videosunu izlemek içinse; http://bit.ly/hunttanitimvideo adresini ziyaret edebilirsiniz.