Ana Sayfa Espor Call of Duty Ligi’nin 2020 Partnerleri Açıklandı

Call of Duty Ligi’nin 2020 Partnerleri Açıklandı

1002
call-of-duty-liginin-2020-partnerleri-aciklandi

Call of Duty Ligi’nin 2020 Partnerleri Açıklandı! Call of Duty Ligi 2020 yılında sözleşmesi devam edecek ve yeni anlaşmalar yapılacak partnerler açıklandı. Call of Duty Ligi’nin partnerleri arasında Mountain Dew Amp Game Fuel ve PlayStation yer alıyordu. 2020 yılında ise bu isimlerin arasına ABD Hava Kuvvetleri de eklendi.

Bu hafta sonu Minneapolis’te başlayacak olan 2020 CDL için beş partner ve iki lisans anlaşması açıklanması bekleniyor. Partnerler arasında Mountain Dew’ın Amp Game Fuel oyun içeceği, yeni sezonda da Call of Duty Ligi’nde yer alacak. PlayStation 4 ise resmi platformu ve Call of Duty Challengers Ligi’nin etkinliklerinde sunum sponsoru olacak.

Bu sezonda anlaşması devam eden partnerler arasında Astro Gaming ve SCUF Gaming alıyor. Bu partnerlerin anlaşmaları ise 2021 yılına kadar devam edecek. Astro Gaming, CDL için yeni bir içerik serisine sponsor olacak ve her takım için özel sürüm CDL kulaklık ve hoparlör üretilecek. Bunların yanı sıra Astro “NBA En Değerli Oyuncu Ödülü“ için de sponsor oluyor. SCUF Gaming ise ligin etkinliklerinde yer alacak olan “Behind the Controller” belgesel serisine sponsor olacak. Ayrıca tüm takımlar için de özel sürüm CDL denetleyicileri yapacak.

Call of Duty Ligi yeni gözde partneri ABD Hava Kuvvetleri

Call of Duty Ligi her geçen sene yeni gözde partnerler kazanıyor. Çoğuyla uzun süreli anlaşmalar imzalanan partnerler arasına 2020 yılı için ABD Hava Kuvvetleri de eklendi. ABD Hava Kuvvetleri, ligin etkinliklerinde ön plana çıkacak. Etkinliklerde, uçuş simülatörleri ve “Match Metrics” özellikleri kapsamında sponsor olacak. Bu partnerlik anlaşması ise 1 yıl devam edecek.

Tüm bunlarla birlikte CDL lisans konusunda, takım ve fan giysileri için Outerstuff ve şapkalar için Mitchell & Ness ile anlaşma imzaladı.

Activision Blizzard Esports CRO Brandon Snow bu başarılı partnerlik anlaşmalarından sonra: “Bu inanılmaz markaların, Call of Duty Ligi açılış partnerleri olarak yanımızda olmasından gurur duyuyoruz. Partnerlerimiz sadece Call of Duty Lig Şampiyonası’nda rekabetlerinde oyuncuları desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda Home Series maçlarına katılarak dünyadaki hayranlarımıza daha iyi deneyim sunuyor.“ açıklamasında bulundu.