Ana Sayfa Global Haberler Blizzard Özel Haber! Heroes of the Storm Sızıntıları!

Blizzard Özel Haber! Heroes of the Storm Sızıntıları!

1188
Blizzard Özel Haber! Heroes of The Storm Sızıntıları!
Blizzard Özel Haber! Heroes of The Storm Sızıntıları!

Blizzard Özel Haber! Heroes of the Storm Sızıntıları! Blizzard tarafından yapılan Heroes of The Storm yapımcılarının başka bir projeye kaydırıldığı haberi üzerine gelen açıklamalar ayrıntılarla haberimizde! BlizzCoN’daki Diablo Immortal duyurusu ile dikkatleri ve şimşekleri üzerine çeken Blizzard, Heroes of The Storm ile dedikoduları perçinleyerek Activision’ın etkisi altına giren bir firmaya mı dönüşüyor sorusunu kafalara yerleştirmişti.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Gaming İstanbul Oyun Fuarı’na katılan Blizzard ekibi ile yaptığımız görüşmede, tüm konu başlıklarının aslında yanlış aksettirildiği ve Blizzard’ın kendini ifade etme sorunu olduğunu anladık. Son gelen Heroes of The Storm sızıntısı da bunu destekler nitelikte.

Türk çalışanlarla yaptığımız sohbet içerisinde, Blizzard, Diablo’nun mobil versiyonu için aslında mobil teknolojilerin gelişmesini beklemiş. Bu sebeple de daha önce grafik kalitesinden emin olmadığı için herhangi bir oyunu mobile yayınlamamış. Şu anki teknolojilerln uygun grafik altyapısı ile örtüştüğünü düşünen Blizzard yapımcıları artık Diablo’nun mobil versiyonunu BlizzCon’da duyurma kararı almış. Bu da tabi dönem itibariyle takipçilerin pek hoşuna gitmemişti. Bunun sebebi de, BlizzCon’dan önce Diablo yapım ekibi tarafından atılan ve BlizzCon’da açıklanacak Diablo özelindeki tweetler. Herkes Diablo 4’Ü beklerken, mobil versiyonuyla karşılaşmak bazı çevreleri memnun etmese de şu an için sular durulmuş gözüküyor.

Heroes of the Storm’un Son Durumu

Son gelen Heroes of The Storm haberi de aslında Heroes of The Storm ile ilgili güncelleme gelmeyeceğinin ve tüm yapımcıların kaydırıldığı dedikodusunu tersine ispatlamış oldu. Çünkü aldığımız haberlere göre Heroes of The Storm için yeni karakterler çalışılıyor ve yapımcı desteği devam edecek. Sadece Heroes of The Storm oyunuu ortaya çıkaran ekip farklı bir projede devam edecek o kadar. Buradan hareketle, HoTS için tasarlanan yeni karakter sızıntısından bahsedelim. World of Warcraft, Battle For Azeroth hikayesi tüm hızıyla devam ediyor ve Alliance’ın yeni lideri, insan ırkının genç kralı Anduin, Horde’un Sylvanas’ına karşı onurlu bir savaş sürdürmek için çalışıyor. Bu süreçte Heroes of The Storm, Anduin’i arenalarına getirerek ona gösterilen ilgiyi kaçırmak istememiş olacak ki, yeni kahraman Anduin oldu. Sadece gir görsel olarak çıkan sızıntının önümüzdeki günlerde gerçek olup olmayacağını takip edeceğiz.

Dahası ve gelişmeler için Hubogi!