Ana Sayfa Global Haberler Black Desert’ın Yepyeni Sezonu Artık Her Zaman Erişilebilir Oluyor

Black Desert’ın Yepyeni Sezonu Artık Her Zaman Erişilebilir Oluyor

110
Black Desert'ın Yepyeni Sezonu Artık Her Zaman Erişilebilir Oluyor

Black Desert’ın Yepyeni Sezonu Artık Her Zaman Erişilebilir Oluyor! Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da yeni bir sistem uygulamak için sezon sunucularını yenilediğini duyurdu. Bu sistem artık belirli bir döneme bağlı olmaksızın, maceracıların özel bir Sezon Karakteri Kullanım Kuponu kullanarak tüm yıl boyunca bir sezon karakteri oluşturmalarına olanak tanıyor.

Black Desert'ın Yepyeni Sezonu Artık Her Zaman Erişilebilir OluyorSezon Sunucuları Artık Her Zaman Açık Olacak

Sezon sunucuları, acemi maceracılar için hızlı karakter gelişimini destekleyen ve onların Black Desert dünyasına alışmalarına yardımcı olan özel sunucudur. Sezon karakterleri, sezona özel “Tuvala Ekipmanı” ve Level, Beceri, Yaşam EXP gibi güçlendirmelerinin yanı sıra, oyuna uyum sağlamaya yardımcı olacak bir rehberlik de dahil olmak üzere çeşitli ögelerle destekleniyor.

Sistem iyileştirmesine göre, maceracılara artık düzenli olarak Sezon Karakteri Kullanım Kuponu sağlanacak, bu da sabit bir takvime ve sezonun başlangıcına kadar beklemelerine gerek kalmadan bir sezon karakteri oluşturmalarına olanak tanıyacak.

Black Desert'ın Yepyeni Sezonu Artık Her Zaman Erişilebilir OluyorYeni “Karakter Destek” Sistemi Geliyor

Bugünkü güncellemeyle birlikte, bir önceki sezondan mezun olan maceracılara 2 adet Sezon Karakteri Kullanım Kuponu verilecek, yani maceracılar Sezon Pasosu’nu tamamlama ve mezuniyet ödüllerini iki kez alabilecekler. Önümüzdeki yepyeni sezonlarda, mezuniyetlerde Valks’ın Tavsiyesi (+150) de hediye olarak verilecek.

Buna ek olarak, yeni bir “Karakter Destek” sistemi mevcut olacak. Daha önceden iki karakteri birbirine bağlamak ve kopyalanan ekipmanı paylaşmak için kullanılan bu sistem, yeni güncellemeyle birlikte bağlı karakterlerin EXP kazanımlarını paylaşmasına da olanak tanıyor. Diğer bir deyişle, bu sistem aynı anda birden fazla karakteri geliştirmek için bir avantaj sağlayacak.

Yeni sezon sunucuları hakkında daha fazla ayrıntıya buradan ulaşabilirsiniz. Black Desert’ın Yepyeni Sezonu Artık Her Zaman Erişilebilir Oluyor!